Про лицемірство

Вчора побачив рекламний біг-борд, який викликав в мене несприйняття.

Україна була вражена трагічною загибеллю Андрія Кузьменка, пісні якого любить не одне покоління людей. Ця трагедія «зачепила за живе» і молодь, і людей середнього віку, і навіть літніх.

Але більшість поспівчували, і прийняли факт. Та дивлюсь, що одна будівельна компанія розмістила на перехресті вулиць біл-борд, із словами співчуття батькам, рідним, друзям співака.Кузьменко плакат

Виникло логічне запитання. Для чого вони вирішили на жвавому перехресті висловлювати співчуття батькам, рідним та друзям Кузьми? Не легше було це сказати особисто, чи, як що так хотіли, могли подарувати квартиру доньці Кузьменка.

В мене відчуття, люди скористались трагедією, щоб підняти свою популярність.

На сусідніх біл-бордах також рекламуються будівельні компанії, але до такої «креативності» не додумались.

Лавки на Сихові

На Сихові (це Львів) якась «добра душа» розмістила лавочки для мешканців. Лавки якісні, тут потрібні. Молодець доброчинець.

Тільки є одне «але». Щоб ми не забули цю «добру душу» на лавках написали ім’я та посаду благодійника. Не знаю як вам, а дана особа в моїх очах впала. Краще не давати, ніж на кожному кроці кричати який ти добрий.доброчинець

Ще один модний тренд

В зв’язку з подіями на Сході України, тепер модно в рекламі чи на упаковці продуктів писати, що «частина коштів надійде воїнам чи постраждалим у війні».

Як я розумію, таким чином люди також піднімають продажі. А там дадуть чи не дадуть обіцяну допомогу. Хто ж перевірить?

Інсулін

Десь років 10 тому, один кандидат в депутати перед виборами, безкоштовно роздавав інсулін для діабетиків. Щось мені підказує, що після виборів ніхто вже не давав безкоштовно ліки.

В ідеалі має бути десь так:

Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!

А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя,

щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.

(Від Матвія 6:1-4)

Не знаю як ви, а я менше купую товари чи послуги рекламовані таким чином. Тоді ніхто не захоче на «показусі» заробити додаткові бали.

P.S.Тут розслідування про збирачів із скриньками на дорогах http://tsn.ua/. Я таким ніколи не кидав грошей. Краще розшукати надійного волонтера, і вже їм перерахувати певну суму коштів.

5 comments

  1. Згідний, що таким кидати в скриньки не треба, це 40 процентів від виручки іде волонтерам, левова частка фондам. Якщож є бажання благодійнити то найкраще заходити на проект Жити завтра, там розміщуються прямі реквізити.

  2. Чув від знайомих, що жінка купила на ринку (вроді Краківський) чоловічі шкарпетки. Коли вдома чоловік їх хотів одягнути то взідти випав образок з підписом “повертайся живим”. От така от благодійність для АТО, яка насправді є брудним бізнесом.

  3. На жаль, є і нечесні люди…

  4. В день смерті Кузьменка – шукав його спільноту. Знайшов в Гуглі, прокрутив 20 записів, а дальше пости зовсім іншої теми були. Глянув на статистику – вчора – 20 людей в день, а за 2 дня після смерті 40 тисяч назбиралось =(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*