Магнітні кільця для схуднення

магнытны кыльця для схудненняЗбираюсь зробити інтернет магазин, і вибираю та тестую товар для нього. Проблема в тому, що не дозволяє совість поставити націнку в 3-4 рази, як це рекомендують тренери (я проходжу тренінг). Крім того, більшість тих китайських дрібничок на вигляд не дуже надійні.

От скажіть, як вам совість дозволить продавати, наприклад, стельки для схуднення? Та ж будь-якій здорово мислячій людині зрозуміло що для того щоб схуднути, потрібно менше їсти вуглеводів чи жирів, а також більше рухатися. При чому тут стельки?

Та не все так просто, виявляється є люди, які, здається спеціально створені для того щоби продавати їм «спеціальні стельки чи пояси для схуднення».

От поки я тут сиджу та сумніваюсь, випадково натрапив на магнітні кільця для схуднення на китайському сайті. Я вже хотів закрити вкладку, але побачив що товар має великий рейтинг, а також дуже багато позитивних відгуків.

Ось цей товар: http://www.tinydeal.com/ru/pair-of-magnetic-losing-weight-toe-rings-p-12727.html

Виробник стверджує що ці кільця стимулюють біологічно активні точки на великих пальцях ніг, таким чином стримують апетит безпечним та природнім способом. А ще два потужних магніти створюють магнітне поле силою 1100 Гс для стимулювання акупунктурних точок на ногах. В той же час магнітні кільця заставлять вас використовувати ваші м’язи більш ефективно.

Звучить, якщо чесно, трохи брєдово. Але … цей товар тільки на цьому сайті, в цього виробника купило 1373 покупців! І більшість із них поставило позитивні відгуки.

Наприклад такі:

Перший і другий день роботи колечко мене просто вразило, дійсно це працює, і мені все одно який закон фізики чи хімії працює, головне – це результат – відсутність апетиту і жора, який нас і губить. Беріть, рекомендую. І дешево і сердито.

——

Силіконові кільця нібито посилають імпульси в мозок і активізують роботу певних м’язів. Одночасно посилюється метаболізм, що для схуднення також відіграє важливу роль. Загалом, виходить, вони перебирають на себе функції тренувань і дієт – дуже зручно!

——

У мене взагалі апетит невгамовний, другий день ношу тільки ввечері ці диво кільця. так от, лежить у мене значить курочка смажена в холодильнику, я вже три рази підходила з метою зламати значний шматок, але все що я дістала з холодильника було ківі! Апетиту немає взагалі!

——

Допомагають не тільки схуднути, але й надають позитивні впливу на роботу організму.

——

Це тільки невелика частина від радісних відгуків. Я думаю, що позитивні зрушення можна списати на ефект плацебо.

Я знаєте, я вже задумуюсь чи не вибрати в якості товару для магазину ці кільця чи стельки. А чому ні? Люди в захваті, щасливі. Тепер не потрібно сідати на дієти чи займатися фізкультурою, і вага скидається сама 🙂

А якщо серйозно, то напевне скільки існує людство, стільки будуть існувати люди котрі аж чекають щоб їх надурили.

На закінчення старий анекдот:
– лікарю, а допомагають ці ліки?

– допомагають, допомагають. Дочці вже хату купив, а синові машину.

4 comments

  1. Плацебо, або куплені коментарі.

  2. До болі “убога” коробка тих “кілець” говорить сама за себе.

  3. Хах)) І ведуться ж ліниві на таке…
    Якщо такі дурні – то хай купляють,  може порозумнішають після цього)))

  4. В нас на минулій роботі працював хлопака (колишній кікбоксер) який набрав десь під 90 кг ваги, і вирішив схуднути. То він вставав о 5 ранку, йшов бігати, приймав душ, і аж тоді йшов на роботу. В результаті за тиждень скинув 4.5 кг. Але це треба силу волі мати.
    Легше купити кільця і думати що вони допоможуть 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*