Майбутнє Європи. Яке воно?

євросоюзСьогодні в соціальних мережах користувачі опублікували декілька відеороликів про засилля Західної Європи іммігрантами. Про ситуацію що складається я вже чув неодноразово, але додаткова порція інформації оптимізму не додала. Та що там недодала! Це скидається на серйозну проблему, і таке враження що точку неповернення вже пройдено.

Сучасний світ змінюється надто швидко, і те, що протягом сотень років було аксіомою, зараз невпізнати.

Зокрема, ми звикли, що Європа є християнською, що в Англії чи Швеції світлошкірі англійці, що в столиці Європейського Союзу бельгійці…
До речі про Євросоюз.  На мій погляд в нас, українців занадто багато очікувань та романтики пов’язаних із вступом у цей союз. Але запитайте відношення до нього грека чи кіпріота – думаю, ви знаєте що вони скажуть. Недавно в інтернеті грав у шахи з румуном. Ну ми списалися, і я запитав його як там в Європі. Він каже що не дуже, це в Західній Європі добре жити.

Правда він ще не бачив як у нас…

Про надто оптимістичне відношення до Євросоюзу деяких людей я зрозумів коли потрібно було купити посилання на одну зі своїх статей. То мені відмовили з формулюванням: «ми за вступ України в Євросоюз, і ставити посилання на ваш матеріал не будемо». Ось так.

Та аналізуючи публікації в пресі бачу що не все так добре в тому Євросоюзі.

Взяти хоча б проблему засилля емігрантами. Виявляється, що столиця Бельгії та Європейського Союз, – Брюссель, вже на четвертину мусульманський. Подібне можна сказати про більшість країн Західної Європи.

Чув, що зараз найпопулярніше ім’я, яким називають хлопчиків в англійському Лондоні – Муххамед. А ви думали що Вільям чи Джемс?

Ви врахуйте, що сім’ї емігрантів дуже великі, а європейці бавляться у геїв, роблять аборти, всілякі «чайлдфрі». Думаю, ви самі розумієте до чого це все може привести.

Сама наявність емігрантів ще не є проблемою. Подивіться скільки українців проживає в Канаді чи США. Хіба ви чули про якісь проблеми котрі вони створюють?

Та в даному випадку ситуація зовсім інша. Хлопці з моєї останньої роботи їздили на практику в Швецію. То розказували що в Швеції та Норвегії іммігрантів багато. Зокрема шведи розказували що бачили колись поліцейського раз в півроку. Тепер біля них оселили цигани, то патруль проїжджає кожного дня.

Дуже зле, що європейці без бою здають свої позиції, втрачають самобутність та традиції.

У тому ж Брюсселі вже відмовляються від святкування Різдва та інших християнських свят. Це щоб не «іммігрантам не було зручно». Європейці-християни збудували таку багату цивілізацію, і може так статися, що їхні внуки не будуть тут господарями. Прикро. Чогось згадується доля індіанців, які зараз живуть в резерваціях.

Колись, щоб окупувати іншу країну потрібно було збирати військо, вести виснажливі війни, вміти панувати над захопленою територією. А тепер все робиться простіше.

Колись традиційні європейці прокинуться, і зрозуміють що вони вже не вдома…

Крім того, всім іммігрантам уряди європейських країн виплачують немалу допомогу «новеньким». Зверніть увагу: ці кошти беруться з кишені простих європейців.

Чому так сталося? В першу чергу винні самі люди. Вони забули свою віру, традиції, цінності. Церкви порожні, ситі європейці забули про Бога. Ніколи не забуду, як у новинах показували як європейські церкви переробляють під банки, спортзали, бари. Зле що так здають свої позиції.

Поняття «традиційна сім’я» розмивається, дуже поширенні розлучення, всіляко пропагується гомосексуалізм.

Насамкінець мушу озвучити ще одну думку. Деякі люди стверджують, що всі ці страшилки створюються проросійськими силами, щоб відбити бажання українців вступати в Євросоюз. Ніби в них знайомі живуть в Європі, і нічого такого немає. Нехай і така думка буде.

Але нам треба уважно дивитися на все, що відбувається у цілому світі і в нас «під носом».

P.S.Ось тут про ще один “дзвіночок” для Європи http://ua.korrespondent.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*