Игорь Манн. Лайфхак на каждый день

Книга, Игорь Манн. “,Лайфхак на каждый деньЯ прочитав багато книг, але у них всіх є спільна риса – багато «води».

Зокрема, повторюються окремі твердження, багато непотрібного.

І нарешті, мені попалась книга, повністю без зайвої інформації. Тут зібрані тільки лайфхаки (секрети, які полегшують життя). Книга дуже сподобалась, я побачив багато корисної інформації. Тільки має один недолік: читаючи думаєш що це треба застосувати, а потім забувається, бо порад дуже багато.

Але частину записав, і поділюсь із вами. Хоча раджу книгу прочитати повністю, впевнений, що отримаєте багато корисних порад від людини, в якої власний успішний бізнес.

Поради для різних сфер життя: бізнес, здоров’я, авто, подорожі, навчання, психологія, і т.д. Але оскільки книга без «води», то читається легко.

Поїхали!


Часто наради розтягуються, і щоб працювати більш продуктивно, їх слід проводити стоячи. Так проводив наради, наприклад, Сільвіо Берлусконі.


Якщо потрібно знайти дешевий офіс, то зверніть увагу на оренду квартир. Багато фірм так поступають.


Знайте, скільки коштує одна година вашої праці, і не витрачайте час на те, що може зробити більш кваліфікований працівник.


Щоб виділити своє резюме із конкурентів, створіть його по шаблону. Для цього, у Ворді йдете у «Файл» – «Створити». І там є безліч шаблонів.


Можна записати коротке звернення до роботодавця, і вставити посилання на відео у резюме.


Якщо вам приходиться багато працювати за комп’ютером, але сторонні програми і сервіси відволікають, то встановіть комп, на якому встановлені потрібні програми.


Якщо потрібно багато конспектувати, заведіть свою систему шифрування. Наприклад, v – швидкість, чи @ – інтернет.


Якщо працюєте фрілансером, то спеціально включайте якусь видиму помилку. Наприклад, в тесті виділяйте заголовки червоним. Замовник скоріше всього, скаже виправити одну, явну помилку, і прийме замовлення.


Якщо хочете навчитись писати так, як улюблені автори, то перепишіть кілька десятків разів їхній текст. Ваш стиль написання стане на них подібним.


Порада від досвідчених редакторів: перевіряйте текст із кінця. Це дуже не зручно, але для особливо важливих текстів (резюме, оголошення) допоможе вберегтись від помилок.


Намагайтесь не потрапляти у потік, з іншими людьми. Приходьте за довідками, коли менше людей. Якщо є можливість, їдьте на робочий день на 2 години швидше, але й на 2 години швидше їдьте додому (потрібен дозвіл начальства).


Якщо щось можна зробити за 2 хвилини, не відкладайте справу, і зробіть вже.


Щоб рухатись у потрібному напрямку, використовуйте систему «agile results». Потрібно кожного року, місяця і дня ставити по три цілі.


Відправляючи електронного листа, заповняйте поле «кому» в останній момент. Це щоб випадково не відправити не готового листа.


Якщо потрібно зареєструватись ще раз, за цим самим емейлом, то ставте плюсик, і далі будь-яке число. Це буде інша адреса. Наприклад, пошта: poshta@gmail.com і poshta+gk@gmail.com та сама пошта.


Багато книг написані тільки для заробітку або розширення свого послужного списку. Тому, читайте перші 40-50 сторінок, і якщо книга не цікава – не мучте себе, і беріть другу.


Ведіть список прочитаних книг. Я це роблю 🙂


Як дізнатись правду про товар і послугу, якщо всі обманюють або рекламують за гроші. Варто знайти декілька блогів за своєю тематикою, і прислухатись думки їх авторів. Адже вони дорожать своєю репутацією.


Коли розмовляєте з кимось по телефону, усміхайтесь при цьому. Співрозмовник відчує ваш дружелюбний тон.


Якщо бажаєте змінити свою поведінку, то можете побавитись в актора, який грає роль. Ви ж мріяли отримати «Оскар»?

Після певного періоду прикидання, ви змінитесь, і нова звичка стане вашою другою натурою.


У книжках по мотивації, часто пишуть про візуалізацію. Але варто уявляти не тільки про кінцевий результат, але як переборюєте труднощі на шляху успіху.


Нанесіть на автомашину аерографію, навіть незначну. Це значно зменшить шанси, шо її вкрадуть. Злодіям не потрібно ознаки, які збільшать проблеми.


Я привів тільки незначну частину порад. А їх там багато. Тому раджу, прочитати книгу, і впевнений, що ви знайдете поради, які спростять ваше життя.

6 comments

  1. “Після певного періоду прикурювання, ви змінитесь, і нова звичка стане вашою другою натурою.”
    Цю пораду не зрозумів. Ти що, через комп’ютер переводив і не вичитав? Чи у мене на вечір з логічним мисленням проблеми?

    • Має бути “придурювання”, це Ворд автоматично виправляє.

      • Напевне, ти все ж помилився з перекладом або обрав невдале слово. Згідно словника, “придурюватися” – навмисне поводитися як дурна або наївна людина. Думаю, книжка не це радила. Швидше, говорилося про те, що якщо людина певний час удаватиме з себе когось, прикидатиметься (наприклад, сміливим, упевненим, спокійним), то з часом такою і стане. Вибач, що причепився.

  2. І стосовно програм, які заважають. Я чув кращу пораду: просто зареєструй ще одного користувача на своєму комп’ютері і встанови для нього лише необхідні для роботи програми. Тоді для роботи просто переходиш на цього користувача – і жодних відволікаючих сервісів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*