Межигір’я

Межигір'яЗа минулий рік ми побачили не один телесюжет про те, як жив минулий президент України. Я для себе певне уявлення склав.

Але вчора «1+1» показав ще один сюжет. Скажу чесно: дивився широко відкритими очима. Знав що люди оплачували шикарне життя можновладців. Але щоб таке!

Пару думок після перегляду програми:

1.Чим думало 12 мільйонів виборців, які поставили на чолі держави тупого рецидивіста?

12 мільйонів це дуже багато. Може один, п’ять, десять помилитись. А тут 12 мільйонів.

Наприклад, на футбольному матчі збирається 20-50 тисяч людей. А це в 200 разів більше. Це ж маса людей таке собі вибрала.

2.Коли слухав вартість майна в Межигір’ї, подумав: чи можливе таке десь в Скандинавії чи в Німеччині.

Не можливо через одну просту причину. Виборці цих країн не виберуть СОБІ такого керівника. І своїм дітям та внукам також.

3.В сюжеті був момент, коли зібрали медиків якоїсь місцевої лікарні, і показали їм медичний кабінет Януковича. Коротше, ці медики були в шоці.

Одне запитання: на виборах з них ніхто не голосував за такого президента? Точно? А якщо так, то самі вибрали. Нема на що жалітись.

4.Цікаво, що собі думають ці всі «диктатори»? Ти ж не будеш жити 200 років? Та май хоч 100500 мільярдів – все одно помремо.

Я навіть скажу що буде. Спочатку людина не розуміє що сталося. Потім бачить якесь тіло, впізнає себе, чує слова лікаря. Бачить що робиться за стінами. Проходить через тунель, бачить світло, яке випромінює доброту. Ну а далі я вже не знаю 🙂

В крайньому разі так описують 3000 людей, котрі перебували в клінічній смерті.

5.Рік тому, ще до анексії Росією Криму, запросили до студії Савіка Шустера кримчан. Показали їм кадри із Межигір’я. Типу дивіться, як воно жило, і від чого люди на Майдані вас врятували.

Сказати що відповіли в студії? «А ви по чужих хатах не ходіть. Свої показуйте».

Так вони нічого не зрозуміли. І могли б ще раз за таке голосувати. Зле.

6.За невеликими винятками, добре живуть країни, із низьким рівнем корупції. Ти можеш мати трильйони прибутків (як, наприклад, в Росії), але коли розкрадають – люди бідуватимуть. І навпаки – Голландія має малу площу, відвойовує землі у моря, але рівень життя один з найвищих в Євросоюзі. Бо нема корупції.

7.Цікава інфа з цього відео.

Завжди казали, що Яник їздить в одному із двох броньованих Мерседесі. Вибірково. Це щоб важче було здійснити на нього замах.

Тепер виявляється, що насправді він не пересувався в тих мерсах – там сиділа охорона. А Яник їздив у бусіку Фольксваген. Хитрий.

P.S.Ось ця програма.

4 коментарі

  1. А що, тікати в Голландію чи Норвегію… Цю совковість ніколи не викорінити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*