Про Мінські угоди

Про мінські угоди не говорив хіба що дуже лінивий. І як правило, ці розмови негативні, типу “Генштаб і Порох здає Україну”.

Я в ці розмови не встряваю, бо є чим зайнятись. Але сьогодні знову хтось поширив маніпулятивну картинку,Minsk

і вже трошки напишу:
1.Порох здав Україну. Якщо ви пам’ятаєте, по всіх антиукраїнських групах півтори роки тому постили картинки із Новоросією. Тобто, коли пів України вже не підпорядковується Києву. В результаті вдалось відкусити трошки Луганської і Донецької області — десь 4% території.

Як бачите, панікери перебільшують. А, наприклад, Маріуполь, якщо вірити зрадофілам і тролям, “здавали” вже разів 5, а він все ще стоїть під Україною.

2.Часто малюють карти АТО “до і після Мінських угод”. Типу “подивіться, як Порошенко здає Україну”.

Але якщо даєте карти АТО під такими заголовками, то дайте за червень 2014, відколи Порох став президентом. А там ситуація була іншою: http://www.imbf.org/.

Карти що часто поширюють — то це до і після вторгнення другої по силі армії в Європі на нашу територію.

3.Я ще запримітив, що дуже нарікають на Мінські угоди “диванні експерти”, і дуже хочуть наступати. Типу, “ви йдіть, а ми підтягнемось”.

Із дивану можна і Пекін брати, не складно.
4.Але перед цими Мінськими угодами щодня гинуло по 10-30 наших солдатів. І помножте це число на 2-4, щоб дізнатись кількість важко поранених (без рук без ніг).

Після Мінських угод, ці втрати вдалось зменшити в рази: http://na.mil.gov.ua/ .
5.Я так розумію, поки ці угоди тягнуть час, американці добивають економіку Росії (санкції, ціна на нафту).

Та й наше військо не спить, і тренується: http://tinyurl.com/ja447h8 .

P.S. Якщо цікаво, то всі карти про ситуацію в АТО можна подивитись тут: http://www.imbf.org/ або тут: https://ukr.media/carta-ato/ .

2 коментарі

  1. Такі зображення поширюють або “корисні ідіоти”, або фсбшна агентура. І тих і тих в нас достатньо :). Насправді Мінські угоди є дипломатичною перемогою України (і Порошенка в.т.ч), якщо Росія виконає всі пункти – Донбас фактично повернеться під контроль держави без силового протистояння. На даний момент кремль не виконує Мінські угоди і є в програшній систуації, адже порушує договір що сам підписав. Жаль тільки що наші ідіоти не розуміють цього і шукають у всьому “зраду”

    • Просто люди готові “воювати”, але чужими руками і чужими синами.
      Донбас до заходу російських військ можна було звільняти, але тоді армія була розвалена. А зараз – надто багато жертв буде.
      Краще почекати, коли плід “дозріє”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*