Місто богів.

Новий Єрусалим

Натисніть для збільшення

Незважаючи на стрімкий розвиток науки, ми ще дуже мало знаємо про навколишній світ. Кожного разу преса “підкидає” нам нові незрозумілі відкриття чи сенсації.

Зовсім випадково в інтеренеті я знайшов інформацію про “Місто Богів”. Зараз поясню про що йдеться.

На католицьке Різдво, 26 грудні 1994 року, найвідоміший, та надпотужний телескоп NASA та міліарди світлових років від нашої планети знайшов Щось. Використовуючи всі свої можливості, гігантський телескоп, зафіксував щось схоже на величезне місто. Так- так. Це “Щось” дуже нагадує якесь світле місто поміж космічної темряви. Розміри міста, також вражають — міліарди світлових років. Зроблені фото публікувалися на сайті NASA онлайн, і їх одразу ж засекретили. Та те що потрапило в “паблік” дало привід для припущень як вчених, так і любителів астрономії та релігійних діячів. Останні взагалі запевняють що це знаменитий Новий Єрусалим описаний в Новому Завіті. Ось цитата з Біблії:

10. І заніс мене духом на гору велику й високу, і місто велике мені показав, святий Єрусалим, що сходив із неба від Бога.

11. Славу Божу він має. А світлість його подібна до каменя дорогоцінного, як каменя ясписа, що блищить, як кришталь.

12. Мур воно мало великий і високий, мало дванадцять брам, а на брамах дванадцять Анголів та ймення написані, а вони імення дванадцятьох племен синів Ізраїля.

13. Від сходу три брамі, і від півночі три брамі, і від півдня три брамі, і від заходу три брамі.

14. І міський мур мав дванадцять підвалин, а на них дванадцять імен дванадцяти апостолів Агнця.

15. А той, хто зо мною говорив, мав міру, золоту тростину, щоб зміряти місто, і брами його і його мур.

16. А місто чотирикутнє, а довжина його така, як і ширина. І він зміряв місто тростиною на дванадцять тисяч стадій; довжина, і ширина, і вишина його рівні.

17. І зміряв він мура його на сто сорок чотири лікті міри людської, яка й міра Ангола.

18. Його мур був збудований з яспису, а місто було щире золото, подібне до чистого скла.

19. Підвалини муру міського прикрашені були всяким дорогоцінним камінням. Перша підвалина яспис, друга сапфір, третя халкидон, четверта смарагд,

20. п’ята сардонікс, шоста сардій, сьома хризоліт, восьма берил, дев’ята топаз, десята хрисопрас, одинадцята якинт, дванадцята аметист.

21. А дванадцять брам то дванадцять перлин, і кожна брама зокрема була з однієї перлини. А вулиці міста щире золото, прозорі, як скло.

22. А храму не бачив я в ньому, бо Господь, Бог Вседержитель то йому храм і Агнець.

23. І місто не має потреби ні в сонці, ні в місяці, щоб у ньому світили, слава бо Божа його освітила, а світильник для нього Агнець.

24. І народи ходитимуть у світлі його, а земські царі принесуть свою славу до нього.

25. А брами його зачинятись не будуть удень, бо там ночі не буде.

26. І принесуть до нього славу й честь народів.

27. І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, але тільки ті, хто записаний у книзі життя Агнця.

(Об’явлення 21:10-27)

 

Це все мені здалося цікавим, і я ще трохи “Погуглив”. Та, на жаль, більше інформації не знайшов. На форумах більшість схиляється до того, що це або оптичний обман, або якісь маніпуляції NASA. інші користувачі інтернету стверджують що це інопланетяни.

Поділюся своєю думкою.

Все може бути, можливо це дійсно Новий Єрусалим.  Адже ж відкопали вчені Трою, деякі дослідники стверджують що добралися до Ноєвого ковчегу, існує плащаниця Ісуса Христа, десь я читав що знайшли печеру Івана Хрестителя. Можете прочитати що описує редактор журналу “Дзвін” Роман Дідула http://www.vox.com.ua

Також, вчені стверджують, що за їхніми підрахунками ми віддаляємося від цього міста. Можливо людство через свої гріхи дійсно віддаляється від Бога, в тому числі в прямому розумінні?

Не знаю як щодо міста богів, але й наша планета досить симпатична:

3 коментарі

  1. Не буду сильно вступати в суперечку, бо сам не впевнений що це. Але ці знімки здається публікували в наукових виданнях.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*