Краща мотивація для блогера

світло в кінці тунелюКоли не хочеться вчитись робити сайти, коли не хочеться регулярно писати в блог, коли від низької відвідуваності чи критики в коментарях опускаються руки, – потрібна ВОНА. Мотивація.

Можна читати якісь цитати в групах Вконтакте, можна повторювати афірмації типу «я це зроблю», можна візуалізувати…
А можна просто подивитись на результати кращих, і взяти «на приціл» їхні результати.

Сьогодні випадково глянув на сторінку «Реклама в этом блоге» відомого блогера Варламова http://zyalt.livejournal.com/ (я на нього підписаний), і на пару секунд прочитана інформація мене «оглушила».

Розцінки на деякі види реклами в його блозі:

1.Рекламний пост замовника – 150 000 рос.рублів (близько 48 000 грн).

2.Рекламний пост написаний самим Варламовим – 185 000 рублів (60 000грн).

У зв’язку з такими цифрами, зробив певні висновки. Можливо вам будуть цікавими.

1.Такі великі розцінки, через велику відвідуваність – в районі 150 000 – 300 000 уніків щодня (якщо я правильно порахував).

2.Скоріше всього, статті не оптимізовані під пошукові запити, на них автор не купує посилань, поняття не має в усіх цих сео-шмео. Просто пише.

3.Блог Варламова не автономний, а розміщений на блогосервісі livejournal. Ні про який супердизайн також не йдеться.

Тепер про причини його успіху

1.Наполегливість. якщо не помиляюсь, то він регулярно пише із серпня 2006 року. Тобто вже більше 8 років. А це його перший пост http://zyalt.livejournal.com/520.html . Якщо це можна назвати постом.

2.Автор вибрав тематику «про все», яка цікавить максимальну кількість читачів. Інакше такої шаленої відвідуваності можна не чекати. Я спеціально пройшовся про блогах сео-гуру рунету (Шакін, Девака, Дімок), – там відвідуваність сягає пари тисяч (в кращому випадку). Тому що мізерну частинку людей цікавлять вузькі тематики.

3.Я колись думав, що автономний блог краще, адже він належить тільки вам, можете перенести на будь-який хостинг, змінити дизайн. Але. Якщо автор десь зник на великий період часу (військо, довготривала подорож, лікарня, в’язниця), то вам домен та хостинг без продовження оплати просто … відключать. І хтось потім подякує вам за добре пророблену роботу 🙂

Що нам робити?

1.Писати цікаво. Спочатку буде «кострубато», з, часом виходитиме все краще. То й же Варламов не є суперписьменник, але його це не хвилює 🙂

2.Писати регулярно, і не здаватись. Важко? Трохи так. Але на заводі не легше. Не знаю як вам, а мені доводилось цілу зміну вночі стояти як за токарним станком, так і за фрезерним. То можна здуріти! Спати хочеться вже десь із першої години ночі, і далі просто мучишся. Добре що був у нас інтернет, і я собі вмикав боксерські поєдинки з Youtube, ставив монітор метрів 2 від себе, і так працював.

3.Є ще один секрет. Якщо якусь річ важко чи неприємно робити – зробіть з неї звичку. Наприклад, ви кожного ранку, десятиліттями чистите зранку зуби. Але ви ж не хвилюєтесь через це. Чому? Бо це вже звичка. Так і тут: зробіть звичку регулярно писати в блог.

4.Теми для статей зразу шукати важко. Але з часом, із регулярною роботою мозок вчиться у всьому шукати теми для постів. Ця стаття виникла спонтанно, але ж не є зовсім не цікавою?

P.S.Щоб додати ще мотивації, трошки про заробітки західних блогерів http://www.rabotafree.com/blogin

Звичайно, що не можна керуватись в свої роботі тільки грошима. Бо вже десятки (якщо не сотні) успішних бізнесменів сказали: «робіть те що вам подобається. Не орієнтуйтесь на гроші. І тоді все у вас вийде».

10 comments

 1. Супер стаття. Я вражений. Тим, що на жж можна такі грошенята косити. Цікаво, чи на blospot таке реально. Дякую за статтю! *великий палець вгору*

  • Дякую за хорошу оцінку!
   “чи на blospot таке реально” – думаю що реально, це ж платформа Гугла, а він своїх любить.

 2. Перший абзац як з мене писаний))) Дякую за публікацію, прочитав – і бігом сів собі писати на блог)

 3. Треба домен і хостинг замовляти на кілька років))))))))))) А можна, якщо вже замовив, ще докупити наперед?

  • О, вже почали боятись 🙂
   Та ніби можна на пару років вперед замовити. Але я б так не робив. Хто зна скільки вистачить бажання писати в ці блоги. А гроші вже ніхто не поверне.

   • А ви на скільки замовили?)))

    • Я і хостинг і домен на 1 рік продовжую. Хоча, коли будуть на Вебмані зайві кошти, то можна подумати і на другий рік. Але не більше. Хто зна що там буде.
     Може взагалі соцмережі переможуть усі ці блоги, сайти, і т.д.

 4. Дуже хороша стаття. Дякую.)
  Так можна заробляти на любій платформі.) Гроші йому платять не за посилання, а за шалену відвідуваність.) Якщо дійсно писати кожного тижня по 3 пости то за декілька років можна без проблем назбирати відвідуваність під 20 тис людей.)
  В тебе вже планка перейшла за 300 користувачів. В тебе скільки статей на цьому блозі?)

  • На блозі зараз рівно 555 статей.
   А відвідуваність може зростає, бо почав Гугл викидати з індексу дублі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*