Техніка мотивації «прокат» та ідея бізнесу

фотографСлухав сьогодні відеокурс про збільшення продуктивності та мотивації. Там серед вже звичних порад була одна дуже цікаво.

Йдеться про спосіб мотивації «прокат». Автор стверджує, що вона йому дуже допомогла, а також іншим людям.

Суть техніки. Ви повинні хоча б на короткий час пожити так, як мрієте. Для цього слід взяти напрокат предмет, який мрієте купити, чи побувати в місцях, які мрієте відвідувати.

Наприклад, візьміть напрокат авто, яке бажаєте з часом придбати, купіть костюм ділового стилю, відвідайте дорогий ресторан.

Такий спосіб мотивації набагато кращий, ніж всякі візуалізації чи афірмації.

Після того, як ви хоч трошки пожили бажаним життям, вам вже не захочеться повертатись в свою рутину, чи віддавати авто в прокатний салон. Таким чином із збільшеним зарядом енергії візьметесь за досягнення цілей. Адже вони близько, ви тільки що з цим стикались.

Якщо мотивація через певний час спаде – слід знову взяти на прокат бажаний предмет.

Я цього всього наслухався, і в мене виникла ідея. Я хочу купити собі дзеркальний фотоапарат. І подумав, а що коли взяти на прокат, але не любительську дзеркалу, а хорошу. Наприклад Canon Mark III (із хорошим об’єктивом коштує ледь не як новий Ланос).

Пошукав в інтернеті – нема у Львові прокату фототехніки. Правда є якщо користуватись в студії.

А взяти напрокат собі додому нема. І це при тому, що людям часто треба фотоапарат на пікніки, спортивні події, прогулянку із другою половиною і т. д.

Що це означає? Правильно, ніша вільна.

Звичайно, нюансів може бути багато. Це і застава, і стартовий капітал, і правильна амортизація.

До речі про амортизацію. Якась дівчина жалілась, що об’єктив вартістю 3000 гривень дають в оренду за 70 гривень в день. Ніби-то дорого. Та поставте себе на місце власника. Щоб окупити об’єктив за таку ціну, він повинен пройти через 3000/70 = 43 людини. Це не враховуючи податки, та бажання хоч щось заробити власнику.

Але вважаю, що ідея прокату фототехніки хороша, і має право на життя. Знаю, що у всіх є телефони із фотокамерами. Але ж ринок дзеркалок існує і розвивається. Значить і оренда повинна спрацювати.

А що ви думаєте?

5 коментарів

  1. Ідея хороша, але стартовий бюджет повинен бути великим. Та й у дзеркалок є певні обмеження на кількість спрацювання затвору…. Це потрібно враховувати, а то можна здати на прокат, а людина за добу 10к кадрів “нащолкає”… Пару таких клієнтів і треба буде нести в сервіс….

    А взагалі, прокат – це хороша штука. Сам недавно брав плиткоріз на 2 дні. Потрібно було підлогу в кухні зробити. Новий коштує декілька тисяч (я маю на увазі електричний), а мені це обійшлось в 2*80 грн. Купувати власний не варіант, бо плитку я класти наступні років з 10 не планую)))

    • В нас прокатів інструментів є достатньо, але в них не все є. Пару років тому мені потрібно було ручний фрезер. Обдзвонив я з десяток центрів прокату – нівкого не було.

  2. Концепція “прокату” трохи сумнівна, взявши на прокат, можна прийти до висновку, що ця річ зовсім тобі не потрібна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*