Мої плани на найближчі місяці

плануванняХочу тут поділитись своїми планами на найближчі місяці. Може комусь буде цікаво, може хтось щось знайде потрібне для себе. Та і я щоб не забув 🙂

Створити інтернет-магазин.

Прикладаю всі сили щоб отримати потрібні знання і навички які допоможуть створити свій інтернет-магазин. На відміну від заробітку на контекстній рекламі тут можна отримати віддачу швидше. Крім того, такий бізнес набагато легше масштабувати.

Для цього я записався та практично пройшов курс по створенню та заробітку на одно сторінкових сайтах (коштував мені 2700грн). крім того, закачав ще пару курсів на цю тематику.

Далі треба буде робити тестування, і в бій. Дуже добре, що коли реєструвався підприємцем, то включив в перелік видів діяльності «он-лайн торгівлю».

Знаю, що не все може піти гладко, тим більше що я вже маю не один невдалий досвід «спроби бізнесу». Але не потрібно здаватися, адже тільки практика допоможе досягти успіху. Читаючи самі книги бізнесменом не станеш.

Написати книгу про створення сайтів.

Незважаючи, що я зараз плавно перейшов на вивчення діяльності інтернет-магазинів, своє створення сайтів я не забув. Це моє старе захоплення, яке дає можливість отримати пасивний дохід.

Знаю, що дуже багато людей хоче навчитися робити сайти, і на цьому заробляти. На ринку є дуже багато інформації, на моєму блозі в тому числі. Але ця інформація часто не структурована, блогер просто пише статтю яка не зв’язана логічно з попередньою. Таким чином новенький не знає з чого починати, які кроки почергово робити.

Тому йому приходиться «перерити» купу якісної та не дуже інформації.

Звичайно, я не є супер-пупер сеомайстром, але тим що знаю – поділюсь.

Для початку це буде формат електронної книги.

Часу зараз не дуже є багато, але на це діло треба виділити.

Мої сайти в інтернеті.

Потрібно ті сайти які маю по-можливості розвивати далі. На цей блог хочу втримати більш-менш регулярний темп написання статей, але тепер це не завжди вдається. Хоча пару непоганих тем треба буде висвітлити.
На сайт про хвилястих папужок в найближчому майбутньому статей не буду писати, по все що можна описав. Я купувати статті в копірайтерів не хочу, бо там буде переважно «вода» – перевірено.

Потрошки піднімає голову мій сайт про поліграфію. Я вже зневірився, а він до 100 відвідувачів в певні дні тижня дає. Вже рекламодавці просили розмістити їхню статтю. От думаю, як його ще «підняти». Чи інтерв’ю в спеціалістів галузі брати, чи статті від компаній (безкоштовно, заради контенту).

Читання книг.

На жаль, темп читання книг в мене знизився. То прочитав одну десь до половини, і закинув – тупа. То читаю іншу – велику об’ємом, але також трохи нудну. То приходиться більше відеороликів та вебінарів дивитись, що аж голова болить (про інтернет-магазини). До речі, це проблема сучасного інтернету: інформації на будь-яку тематику дуже багато, але вибрати потрібне і структурувати – не просто.

Та все одно, читати треба, щоб мозок працював. Крім того я люблю читати, маю в читалці купу цікавих книг – треба читати.

Обов’язково треба прочитати пару книги з історії України. Я вже не раз читав, але є бажання повторити, адже частина інфи з часом забувається.

Пожати лежачи штангу 100кг.

Чомусь для мене жим лежачи завжди важко давався. І незважаючи на те що маю свій міні спортзал і вже рік там «розминаю кості».

Так що зараз перестану «валяти дурня» і буду тренуватись по науковій програмі 5х5.

В мене взагалі є мрія, стати КМС із паверліфтингу тренуючись в гаражі. Звучить класно, залишилось тільки втілити в життя.

В свою чергу обіцяю, якщо в мене підуть результати написати хорошу статтю із детальним поясненням.

Не розпилятись на дрібниці.

Останнім часом (декілька місяців) я практично не витрачаю грошей чи зусиль на інші справи. Поки що в мене до Нового Року стоїть ціль: 1000 баксів в інтернеті. Зараз до цієї цифри ще далеко. Але 1000$ – це та сума, яка відділяє бідність, від більш-менш нормального життя. В нас, Україні, звичайно.

І хоча я далекий від того щоб ціллю життя було здобування матеріальних багатств (з собою на інший світ нічого не заберемо), але й певний дохід дає можливість втілити задумане в життя.

Тому доки не буде цього доходу, я сильно ніде не «рипатимусь».

А потім вже є плани постріляти в тирі справжньою зброєю (навіть на регулярній основі), пограти в пейнтбол, пограти у великий теніс на відкритому майданчику, навіть стрибнути з парашута (але це щось страшно, зараза).

А зараз, на ці два місяці ціль одна: 1000 баксів в місяць.

P.S. Хороше відео від Браяна Трейсі:

9 comments

 1. “Плани як в (не казатиму в кого 😀 )” =) Ну що ж, все виглядає цілком реальним. Удачі в досягненні мети))

 2. Бажаю успіху, Павле! Одна порада: не розкидайтеся грошима. 2700 грн за відеокурс… – невже інфа варта тих грошей? Я помітив, що ви трохи розкидаєтеся грошима. Розумію, що в бізнес спершу треба вкласти, але ж усе в міру. Інформацію можна отримати і в загальному доступі, чимало чого зрозуміле й так. І ще порада: не розпорошуйте сили, зосередьтеся на чомусь головному. І побільше відпочивайте. Ходіть на рибалку, на гриби… – голова прояснюється й сили з’являються.

  • 2700грн я б не віддав за відеокурс, коли все можна скачати чи купити в складчину 🙂
   Такого добра маю багато. Це онлайн тренінг. Адже потрібна саме підтримка, щоб людина яка сама пройшла подібне підказала як це робиться, щоб виправила помилки. В тому різниця. Просто після певного етапу зрозумів що велика кількість прочитаних книг та відеокурсів ще нічого не значить. Можна топтатись на місці, якщо хтось не візьме за руку та поведе.

   • Треба піти трохи порубати дрова, а то втомився. 🙂 Мова справді була про “курс”, а не про “відеокурс”. Але все одно, це суті справи не змінює. Мене насторожує, коли починають говорити, що треба вкладати й вкладати гроші, тисячі й тисячі, а чи буде віддача, чи ні – все в тумані. А “віддачу” вже отримують ті, кому гроші платиш…   
     

 3. Гарні і цікаві плани.Удачі!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*