Хто винен що так живемо

маршруткаДва дні тому потрібно було з’їздити в сусіднє містечко (Пустомити). Спочатку півгодини (в прямому розумінні) почекав на автобус, а коли не дочекався пішов на іншу зупинку, і вже звідти добирався.

За якусь годину побачив декілька неприємних моментів.

В першій маршрутці водій не відкривав задні двері, і ще й дзвінок не працював. Приходилось всім автобусом йому нагадувати, щоб відкрив. Коли мені треба було виходити – також не відкривав. Мусів через передні двері виходити, і пару неприємних слів сказати водію.

Коли чекав на наступну маршрутку, водій потрібної мені не зупинився, хоча люди зупиняли. Просто на зупинці стояла інша, і він тихенько об’їхав, і поїхав далі. Це при тому, що з десяток людей хотіли сісти. І потім змушені були чекати на холоді на наступну.

Ще побачив, як під’їхала маршрутка, відкрила двері. До них підійшли старші чоловік та жінка, прямо перед ними водій двері закрив і поїхав. Потрібно було бачити їхнє лице. Це було відчуття безпорадності та непотрібності.

Після того під’їхала ще одна маршрутка, і люди почали сідати. Якийсь хлопака середнього віку кинув сигарету на асфальт, і сів в транспорт. Це при тому, що на відстані двох метрів від нього знаходився смітник. Але для чого кидати в смітник, якщо прийде прибиральник (часто старша людина), і за нього прибере?

Після цього приїхав мій транспорт, я сів, і в дорозі думав. Тільки за годину люди стільки разів проявили себе з гіршої сторони.

Цікаво, якщо запитати цих водіїв чи чоловіка із сигаретою, чому ми так погано живемо. Скоріше всього вони скажуть: причина в президентах, Верховній Раді, суддях, міліції, дрібних чиновниках. Звичайно, це ж вони закривають двері маршрутки перед носом пенсіонера чи кидають сигарету на зупинці.

І ще одне. Страшно подумати, якщо б такі люди дорвались до серйозних державних грошей. Навіть не сумнівайтесь: крали б так, що «аж гай шумів би».

Коли ж їхав назад, знову побачив цікаве на зупинці. Дівчина витягала з кишені кошти на проїзд, і з неї випав пожмаканий старий проїзний квиток.

Вона це побачила, підібрала квиток, і кинула в сміттєвий бак. Так що все буде добре, хоч і не одразу.

P.S.Прочитав цікаву статтю про сьогодення. Майже з усім згідний з автором допису: http://goo.gl/V1QsSI

6 comments

 1. Все зміниться коли до влади в країні прийде покоління, менталітет і світогляд якого НЕ формувався в радянському союзі.

  • Дуже надіюсь.

   • “Якийсь хлопака середнього віку кинув сигарету на асфальт, і сів в транспорт” – постійно таке спостерігаю.
    Щодо нового покоління – не сміши, воно ні чим не краще. Процитований тобі випадок в доказ (а саме це «нове» покоління так робить).

 2. Є теорія повторюваності всесвіту, або менший її варіант: покоління через покоління
  одне покоління нормальне, наступне розслаблене, гірше, тоді наступне знову йде нормальне і так далі…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*