Найкращі аудіо композиції

кращі інструментальні композиціїПочали в нас відмикати світло. А з ним і інтернет. Серйозна проблема.
Почалась ломка 🙂 і вирішив подивитись, що ж поназбирувалось в комп’ютері. Адже майже всі 500 гігабайт зайняті, і сам не знаю чим.

Трошки порився – є в папці відібрані хороші музичні композиції. Причому сам колись їх збирав. Це не завантажені з одного ресурсу.

Тут і класичні, і сучасні твори.

Там знайшов на Ютубі хороше відео – скачав і «витягнув» звук. Там в групі про спорт хтось дав музику «для тренувань» – більшість шлак, але дещо сподобалось. Знов у папку. І так назбиралось.

То хочу поділитись, може комусь згодиться. Можливо комусь потрібно зробити відео з фото, то буде чудовий фон. А може хтось зробить собі збірку, і в авто буде слухати.

А ще хтось чув хорошу мелодію, і не знає, як вона називається. Тепер буде знати.

Жанри різні, комусь одне сподобається, комусь інше. Комусь нічого, і він пройде повз. Нічого, не смертельно.

Не переживайте що там нема слів, інколи красива музика краще, ніж «завивання» новомодних співаків та співачок. Чи не згідні?

Якщо згідні, то ознайомлюйтесь.

Я шукав кожну композицію зі своєї папки, в інтернеті. Щоб ви могли прослухати. Не буду ж я викладати архівом (авторські права, ніхто не відміняв).
Композиції зібрав на цьому ресурсі: http://muzofon.com/playlist/944674/907482 Не всі композиції із своєї папки зміг розпізнати. Так що є що є.

Якщо цікаво, то найкращі мої автори: Robert Miles, Ennio Morricone  та Vangelis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*