Написав дві електронні книги

papugy-252x300Колись думав, що пишуть книги тільки професійні письменники. Та через декілька років «вільного плавання» в інтернеті побачив, що пишуть усі, хто має чим поділитись (і хто не має).

Коли почав цікавитись цим питанням, то виявилось, що навчитись писати на пристойному рівні не важко. Достатньо регулярно практикуватись, наприклад щодня писати хоча б 1000 знаків. Таким чином рівень вашої писанини з часом зросте.

Із книгою те саме що і з статтями для сайту. Візьміть якусь тему, і повністю висвітліть її. Навіть якщо написати всього декілька десятків сторінок, то в результаті може вийти пристойна електронна книга.

Навіть радять такий варіант: берете статті однієї тематики із свого сайту, сортуєте їх, викидаєте зайве, даєте обкладинку – маєте книгу.

Її можна зробити як безкоштовною, так і платною. В першому випадку можете роздавати її за підписку, або просувати  в книзі свої послуги. А можете давати партнерські посилання посилання чи рекламувати свій сайт.

Якщо ж продаєте книгу, то можете продавати її як самостійно (розмістивши банер на блозі чи з контекстної реклами). А можна розмістити в каталозі інфопродуктів, і усі бажаючі за відсоток будуть продавати вашу писанину.

Із таких сервісів можу запропонувати: http://glopart.ru та http://www.plati.ru .

Тепер партнери зможуть продавати ваш продукт по підписних базах чи групах в соцмережі.

Дві мої книги створені із статей, раніше написаних мною. Таким чином «вбив двох зайців». І писати дуже багато не прийшлось, і застрахував себе від розумників, які беруть текст із безкоштовних книги і перепродують його на біржах статей.

Створюючи книгу із власних статей, ви не обдурюєте читача. Бо тепер інформація структурована, ще раз перевірена, виправлена, оновлена.

Першу книгу створив на сайті про хвилястих папуг ще років 3 тому. Роздавав її на сайті, за підписку. Таким чином зібрав підписну база в кількості 4000 чоловік.

Другу книгу, про створення сайтів, трошки зібрав із раніше написаних статей, а також додав деякі нові розділи.

В ній виклав практично все найважливіше, що повинен знати той, хто захоче створити свій сайт.

Тепер ви можете ці дві книги скачати цілком безкоштовно http://pavlofox.net/moyi-knygy/ .

А ще, можете написати свої. Адже кожна людина має якісь знання – потрібно ними поділитись.

Після цього ви станете автором нехай і невеликих, але книг. Про це можете похвалитись знайомим, чи згадати в резюме.

2 коментарі

  1. Я про другу книжку й не знав – виявляється, ти вже автор зі стажем. Раніше в тебе анонс книжки висів на головній сторінці, а після зміни дизайну зник. Плануєш повернути? Адже це значно підвищить кількість їх скачувань.

    • За весь час її скачали десь 100 разів. Але можливо поверну. Можливо замість віджету групи Вконтактє, а можливо зроблю попандер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*