Не дай себе обдурити!

шахраїСкільки є всяких шарлатанів готових обдурити просту людину! Це і політики; і гадалки; банкіри котрі видають кредити під “нульові” відсотки; і ті хто під виглядом кредитів взагалі не дає грошей, тільки забирає за консультацію; і виробники псевдоліків; і продавці на ринках; і тд. і т.п. І всіх їх завдання зводиться до отримання двох речей: грошей і впливу.

У цій же статті показані інші способи обману, адже багато людей не здогадуються що такі існують. Буде цікаво, так що поїхали!

Левітація йога.

Одразу скажу, я вірю що деякі люди можуть підніматись над землею, колись навіть було старе чорно-біле відео. Але там дійсно без монтажу, і всіляких «палок йога». Людина після такого «польоту» який тривав 2-3 секунди безпомічно падала на землю. На жаль, я перерив увесь Ютуб, але цього відео так і не знайшов (його по тєлєку давно показували).

В той же час, на шоу типу «Україна має талант»,  на багатолюдних вулицях, в студіях телеканалів кожен бажаючий надягнувши якісь лахміття показує який він крутий йог, і як вміє літати. https://www.youtube.com/watch?v=ct0MG7ebwXA

Впевнений, що більшість із тих, хто читає цю статтю вже знає, як і чому «літають» ці “йоги”.

Для тих, хто ж не знає, скажу, що вся справа у «чудо-стільчику» на якому сидить такий маг. Цей стілець настільки замаскований, що здивовані від побаченого люди не здогадують про його наявність. А могли б підійти із пилою спробувати підпиляти палку його. Побачили б, як скоро втікає цей обманщик. І заодно побачили б як він зіскакує із стільця.

Чеська поліція швидко “розкусила” цих шарлатанів. Ось тут можна подивитись відео про що йдеться:

Люди бачать із закритими очима.

Про що йдеться: існує ряд «вчителів» які здатні навчити ваших дітей бачити із закритими очима. Вони надягають дітям на очі маску, і потім ті вгадують кольори, чи читають що написано на листку паперу.

Я б про таку дурню тут не писав, але тисячі людей щиро вірять що ці «вчителі» можуть навчити «бачити енергії» та «піднімати чакри».

Як виявляється, розгадка дуже проста – ці маски не повністю закривають кругозір, і дають дітям можливість трошки через них підглядати.

Серед відомих діячів Марк Комісаров і В’ячеслав Бронніков.

По телебаченню вже показували ряд сюжетів про цю аферу, і раджу вам також подивитись, щоб не бути лохом.

Безконтактний бій.

Ой, як люблять діти та молодь ці казки про безконтактний бій! При чому, ніхто з тих безконтактників не виходить на ринг, наприклад, проти бійців боїв без правил. Мовляв методика смертоносна, і вони не хочуть калічити людей 🙂

Про що йдеться. Є ряд «діячів» які виконуючи всілякі трюки із наперед підготовленими партнерами стверджують що можуть побороти ворога взагалі не торкаючись його. Лошкам із серйозним лицем розказують про енергії, якісь чакри, і подібну єресь. При цьому, стверджують, що їхню методику використовують бійці спецпризначення. Ого, звучить круто! І вже натовп бажаючих стоїть перед порогами їхніх «шкіл».  http://youtu.be/DyWQEcI7Kgo

Та виявляється, що були випадки, коли ці безконтактними зустрічались в бою із справжніми бійцями.

Що з того вийшло – дивіться у відео. Там володар чорного поясу карате все пояснює.

Валентин Дікуль.

Є такий відомий діяч як Валентин Дікуль. Відомий тим, що в юності виступав в цирку силовим гімнастом, потім отримав перелом хребта і лікарі сказали він більше не зможе ходити.

Та Валентин через «не можу» займався собою, і врешті-решт переміг свою хворобу і почав не тільки ходити, але й займатися спортом.

Згодом він відкрив реабілітаційний центр де викладає свою методику для тих, у кого проблеми із опорно-руховим апаратом. Крім того випускає якісь мазі, і т.д. і т.п.

От все би було нічого, тільки він замахнувся в 60 років встановити рекорд у вправах зі штангою. Наприклад, у 60 років присів із вагою в 450 кг!!! Оскільки я не матюкаюсь, то скажу просто: це дофіга багато, навіть для молодих спортсменів. Його відео є в інтернеті, ось воно: http://youtu.be/lxxNKbnTjx4

Звичайно, офіційні федерації паверліфтингу йому не повірили, і запросили рекордсмена на офіційні змагання, із офіційними грифами та блінами для штанги. На жаль, Дікуль не прийняв їхню пропозицію, мовляв «він хотів прийти, але його не впускають на ці змагання, оскільки він їх опозорить». Хоча ніхто із спортсменів не бачив перед дверима на змагання Дікуля якого не впускає охорона.

На цьому відео, спортсмени за «методикою Дикуля» піднімає величезну вагу 🙂

Як то кажуть: розумному досить. Будьте розумні, і не дайте себе надурити.

P.S. Я дуже добре відносився то такого популярного виду єдиноборств як айкідо. Але, підбираючи матеріал для цієї статті випадково побачив одне дуже дивне відео.

Так, в Санкт Петербурзі недавно проходив семінар Такеды Содаку, 4 дан айкідо (це дуже високий рівень). Майстер показував всім бажаючим прийоми боротьби.

Поруч проходив засновник центру, Рахман Абдулкадіров – майстер спорту із дзюдо і боротьби. От японець заходів на ньому продемонструвати свої прийоми. Що з того вийшло – дивіться у відео. Скажу чесно – я не чекав такого.

4 коментарі

  1. Хах, останній випадок взагалі майстра і його стиль “лохом” виставив))

  2. Різні бойові мистецтва, різні вагові категорії – тут нічого дивного. А от лохотронщика фокусник моцно розгадав, за це + 100 до його карми!

    • Найгірше, що ті лохотронщики навіть після таких конфузів все одно набиратимуть послідовників. Бажаючі завжди будуть. Правду кажуть злодії, що є люди, які самі хочуть щоб їх обманули.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*