Не пийте хлопці

пиякВирішив написати про улюблений напій деяких людей-горілку. Без неї багатьом важко уявити собі дні народження, свята чи зустріч з друзями. Оковита здатна підняти настрій, зняти напруження чи стрес.

Але горілка чи інші спиртні напої мають й іншу сторону-темну. Якщо взяти на шальки терезів переваги спиртних напоїв та їх шкоду для людини та людства, то висновок напрошується сам.

У випадку коли ви ще не впевнені щодо шкоди спиртних напоїв то я спробую вас переконати.  Як казав св.Іван Золотоустий:

Вино є справа Божа, а пияцтво-диявольська”.

Але на жаль дуже часто люди втрачають відчуття міри і втрачають “людське обличчя”.

Почнемо з того що половина злочинів в Україні здійснюється у стані алкогольного сп’яніння. Можливо такий факт і не заставить громадян задуматися, але ж в масштабах держави це величезні цифри. Скільки людей через оковиту було вбито, пограбовано, побито, зґвалтовано, втоплено, загинуло в автоаваріях!

Та й злочинці що здійснювали ці злочини далеко не завжди такі погані люди. У пресі постійно описують випадки коли нормальні люди через горілку здійснюють страшні злочин, а протверезівши навіть не вірять що це зробили вони.

Ось реальна історія: http://tinyurl.com/jhcaxmj .

А скільки людей алкоголь із активних, здорових особистостей зробив залежними рабами! Згадуються слова сумновідомої цариці Катерини ІІ: “П’яний раб не чує стукоту кайданків на своїх ногах”. А й справді, тоталітарним режимам вигідні люди залежні від горілки, яким достатньо пляшки та консерви. П’яна людина буде безмовною вівцею в стаді, і їй в голову не прийде боротися за свої права та свободи.

Я на деяких підприємствах зустрічався із ситуацією, коли пияки також вигідні. Вони працюють за мізерну зарплату і не вимагатимуть більшої зарплати чи інших поступок бо чують за собою вину. Цей абзац хочу закінчити словами українських націоналістів: “Борці за волю не вживають алкоголю!”.гітлер про горілку

Наші сусіди часто зображають козаків п’яничками. Та насправді це не так. Козаки пили алкогольні напої, але це була неміцна медовуха. Адже вино, наприклад, в Іспанії також п’ють як сік. Якщо б козаки були алкоголіками, то чи змогли б вони збудувати та зміцнити в голому степу державу, до якої посилали послів європейські держави? А чи могли пияки стати одною з найміцніших бойових одиниць у тогочасній Європі. Історики вважають що один козак у бою вартував чотирьох яничар. А яничар боялася вся Європа!

Українців під різними приводами споювали загарбницькі режими. Мої бабця та дід в результаті операції “Вісла” були переселені з правічних земель у теперішній Польщі в УССР. Так от, пияцтва там не було. Ви ніколи не повірите, але і дід і баба твердять що весілля тоді обходилось однією пляшкою горілки! Подібні твердження я чув і від батька (він також переселенець із Польщі). Навіть зараз, після “обробки” населення радянською владою, на Заході України п’ють менше ніж у регіонах що давно були під російською окупацією.

Показували одного разу по телевізору якесь зібрання багатіїв і ведуча взяла інтерв’ю у двох власників горілчаних заводів. Я зразу подумав що на екрані постануть мільйонери із трохи запухлим обличчям. Як не як – такий бізнес. Але ні, чоловічки гарно поголені та доглянуті, лиця гладенькі, не скажеш що спиті. Отже виходить що алкоголь вони виробляють для нас, а самі бережуть себе та п’ють соки. А бідна “чернь” щоб якось розважитися розвиває їм бізнес.

Запам’яталися мені інтерв’ю із нашим мільярдером Ярославським і американським Дональдом Трампом. Ні той ні той не п’ють горілку. Кажуть їм це не цікаво.не пийте хлопці

Один мій знайомий, 64-х річний пенсіонер розповів що він коли працював на заводі то завжди обідав сам, а компанія любителів оковитої насміхалася над ним, що він їсть “насухо”. Але знаєте що? Ті що їли на “мокро”, вже не живуть. А мій знайомий їхав із гостинцями провідати внуків. То може варто таки “на сухо”?

Дуже добре пам’ятаю як одного разу вже немолода мати з хусткою на голові веде свого п’яного обпісяного сина. Важко передати словами, але це виглядало дуже гидко.

Пару років тому одна відома горілчана компанія оголосила ідею на кращий пам’ятник горілці. Не знаю чий проект переміг і чи пам’ятник взагалі поставили, але я пропоную свій варіант. За те що вона знищила стільки сімей, покалічила долі людей, горілка заслуговує тільки на один пам’ятник: у вигляді обісцяного пияка. І це буде справедливо!

3 коментарі

  1. З пам’ятником влучно 😀

  2. Одні наживаються на горілчаному бізнесі, інші нас цілеспрямовано споюють.
    Коли вже ті українці візьмуться за голову?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*