Не толерантно…

Сьогодні зранку навіть не думав писати подібне, та в соцмережах поширили одну статтю, потім я згадав подібний випадок. Коли шукав більше інфи знайшовся ще опис одної трагедії.

Довго думав чи публікувати подібне, адже мій блог про позитивні та добрі речі, але й закрити очі на важливі проблеми також не можна.

Матеріали, викладені у статті, скоріше-всього багатьом здадуться жорстокими, тому дивіться самі чи варто читати.

Опишу тут три страшні випадки які стались із людьми, котрі за іронією долі виступали за толерантність та безконтрольний в’їзд іноземців в їхні країни.

Елін Кранц

Елін Кранц27-літня шведка Елін Кранц відзначалася особливим відношенням до емігрантів. Вона, як тільки могла пропагувала мультикультурність. Елін щиро бажала щоби всі культури змішались в її Швеції, щоб люди забули слова «нація» чи «раса».

Зокрема в соцмережах вона у групі «We like diversity» (ми за різноманітність) створеній у Facebook, де пропагувала свої ідеї.

Також вони зняли ролик на підтримку толерастів. В дурнуватому кліпі шведка займається коханням із темношкірим «мачо».

В пісні є такі слова: «Біляві шведські сестри, впустіть чорного між своїх стегон». І в такому стилі вся пісня.

Але закінчення історії шведки дуже сумне.

Раннього ранку Елін поверталася трамваєм із нічного клубу. Вона приглянулась 23-річному іммігранту з Сомалі на ім’я Таділ.

Дівчині не допомогла її толерантність. Сомалієць її спочатку зґвалтував і найближчому парку, потім камінням порозтрощував статеві органі. Від отриманих травм шведка померла.

Найцікавіше, що місцева поліція після затримання злочинця, ніде не вказувала його національність. Ну правильно, це ж не толерантно.

Реджіо Емілія

Італійка була соціальним працівником та антирасистським активістом. Після відвідування фестивалю «Festival multietnico» вона та її наречений познайомились із місцевими емігрантами. Емілія поділилась із ними їхніми поглядами, і запросили залишитись довше разом. В результаті чужинці приставили до горла нареченого італійки ніж, а саму Емілію зґвалтували.

Поліція затримала підозрюваного, це 32-річний мігрант з Марокко.

Джузеппіна Паскуадіно

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/bHOEZo7VfN8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>Була художником, і відзначалася наївним поглядом на життя.

Надягнувши білу весільну сукню вона вирішила проїхатися автостопом країнами Східної Європи та Близького Сходу. Таким чином вона хотіла нести людям свою доброту та любов. Маршрут акції пролягав так: Італія, Словенія, Хорватія, Боснія, Туреччина, Сирія.  Кінцевим пунктом мав стати Ізраїль, де вона хотіла передати символічне послання країнам світу.

Дивно, як рідні відпустили її одну в маршрут неспокійними країнами.

В результаті, зв’язок з нею загубився в Туреччині. 38-річний місцевий мешканець її спочатку обікрав, потім зґвалтував, а потім вбив. Тіло жінки засипане камінням та сміттям знайшли у лісі неподалік Стамбула.

На відкритті виставки присвяченій загиблій, її мати сказала: «нехай моя дівчинка стане символом толерантності та світла».

Мої висновки

Описані випадки досить різні, і не можна по них судити про цілі нації. Тим більше, що немає поганих рас чи народів.

Але. Є нації зовсім із іншою ментальністю та порядками, де жінка має набагато менше прав ніж мужчина, де за подружню зраду можуть на очах публіки закидати нещасну камінням, де за інше віросповідання можуть банально вбити.

Ви хочете масовий наплив таких людей у своїй країні?

Скажу, що у всіх мені відомих випадках серед представників корінної нації набагато менший відсоток злочинів (Європа чи Північна Америка) ніж серед мігрантів. Так, недавно прочитав інфу, що серед темношкірого населення США у 6,5 разів вища злочинність ніж у білих американців. А серед латиносів у США – у 3,5 більше ніж у білих.

Звичайно, ніхто людей не буде з країн виганяти – це не гітлерівська Німеччина. Але дивитись кого приймаємо в свою країну потрібно.

На закінчення приведу коментар який залишив читач до статті із подібним випадком (мовою оригіналу):

«Дело в том, что европейские мужчины перестали быть мужчинами. В этом вся суть. Мужчина по своей природе расист и националист ибо изначально он защищает свое племя и свою женщину. А сегодня пол Европы педерасты, зоофилы, педофилы и антирасисты. Пусть теперь жрут то дерьмо, которое они сами к себе притащили».

Навіть не знаю що сказати на такий коментар, але він зібрав багато лайків. Правда, я так розумію, що в Росії проблеми не менші, не тільки у європейців.

Погано, що подібні випадки не заставляють багатьох людей задуматися. Дивіться, що каже професор із університету в Осло:

«Я не звинувачую норвезьких жінок в тому,  що вони стають об’єктом насильства. Однак норвежки повинні зрозуміти, що вони живуть в мультикультурному суспільстві, і пристосуватися до нього».

Тобто пристосуватись повинні не гості, а господарі. Що тут скажеш? Толерантно.

А ось і скандальне відео із Ерін Кранц (обережно, є непристойності):

5 коментарів

  1. Рівень кримінальності залежить не від кольору шкіри чи нації, а від рівня освіченості. Є негри науковці більш розумні і спокійні, ніж білі і так далі. Судити тут треба не за очами, а за діями і шукати реальну причину, а не абстрактні лейби.
    Ну і звісно пропоганда і поширення відношення до людей є не правильним, якщо не змінювати тих людей. Почали не з того кінця, це як підпалювати бомбу без запалу.

  2. Вся проблема що мігрують люди із країн з набагато гіршою ситуацією, а тому їхнє  “вміння жити” суттєво відрізняється від нашого. Вони думають що тут можна все те що і там. більше того, вони знають що їх не депортують назад (а дарма, не погана і дієва “лякалка” була б). 
    Ну і освіта та виховання тут також велику роль грає. Як правило – чим гірша освіта в людини, тим вужчий світогляд. Та навіть із власних спостережень видно: ті хто погано вчився в школі, + батькам теж на їхню освіту пофіг (типу “піде на будівництво працювати”) = гірші манери, гірша лояльність, та що там, “доброти” в них менше. 
    Хоча в мене поняття освіченості далеко не означає, що якщо наприклад людина вчиться у виші то вона освічена. Зовсім ні. Освіченість це коли людина всесторонньо розвинена. Коли її цікавлять різні галузі, різні сфери життя. Коли вона прагне взнавати все більше і більше ногово, я б сказав – знати якомога більше про світ, в якому вона живе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*