Неякісна скакалка з Ашану

skakalkaУ своєму гаражі обладнав невеликий спортзал, в якому є: штанга, силова рама, боксерський мішок та груша, дві пари рукавичок, макет ножа з гуми, спортивна лавочка.

Та ще деяких речей не вистачає. Зокрема ще з часом докуплю боксерські шоломи із захисною маскою для обличчя, медичний джут для розвитку різкості удару.

Вчора ж купив скакалку. Скакалка корисна як для загальної розминки, так і для тренування серцево-судинної та дихальної системи, м’язів ніг.

Дехто стверджує, що скакалка в певній мірі замінює біг (для тих, хто не має де бігати).

В мене дихалка не в найкращому стані, тому й купив.

За товаром далеко не йшов – купив в найближчому великому супермаркеті «Ашан». Там, до речі, колись брали боксерський мішок, грушу та рукавиці.

Але цього разу прогадав. Було щось три моделі скакалок. Я взяв найдорожчу – за 30 гривень. Мені потрібно було звичайну, без всіляких лічильників оборотів та калорій. Єдине, в ній були підшипники.

Вибрав цю модель, бо на коробці стояла торгова марка «Ашан». Якось інстинктивно взяв. Хоча колись купував вже там товар з їхньою торговою маркою, дезодорант – виявився невартим грошей.

Вчора також прогадав. Ніби хороший дизайн, хороша довжина – 2.8 метра, класна коробка.

Але найголовнішого не зробили – замість гуми дали легкий шнурок! Хто хоч раз тренувався скакалкою, розуміє, що мусить бути важкий шнурок, із гуми, а не з синтетичних легеньких ниток.

Коротше – 30 гривень “коту під хвіст”. Сам на себе злий, що дав себе обдурити.

Знайшли в гаражі звичайний, не синтетичний шнурок, і замінили – стало краще.

І для чого було платити 30 гривень?

Висновок.

1.Будьте уважні і товарами, на яких стоїть маркування типу «зроблено для Ашану». Я так розумію, що за кордоном цей Ашан відноситься до дешевих магазинів, відповідно і якість така. Але це моя думка, вам вирішувати. Ми там постійно отоварюємось, але товари із логотипом «Ашан» більше брати не буду.

2.Якщо вибираєте скакалку дивіться на декілька речей:

-шнурок має бути важким, бажано з гуми. Як ще за часів СССР. Інакше неможливо тренуватись.

-довжина шнурка скакалки має бути достатньою, не менше 2.8 метри.

7 коментарів

  1. Погані китайські велосипеди називають “ашанбайками” 🙂

  2. Можна простий чорний кабель з мідним сердечником взяти і ручки зробити.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*