Нова Пошта – точка видачі Приватбанку

Нова Пошта, доставкаПисав нещодавно про покупку фотоапарату, і забув включити абзац про саму доставку і оплату. Оскільки більшість читачів минулу статтю бачили (і не будуть ще раз читати), то черкну декілька рядків у цій.

Я купував фотоапарат користований, людина знаходиться в Черкаській області. Він погодився відіслати без передоплати, і на будь-яке відділення Нової Пошти. Я зажди приймав/відсилав товари в найближчому відділенні. Але до нього потрібно було добиратись хвилин 30.

А тут зайшов на сайт транспортної компанії, і бачу, що прямо біля мого дому відкрилась їхня контора. Супер!

Назвав продавцю номер відділення, свої ініціали і телефон. Бачив, що поруч із назвою відділення писало ТОЧКА ВИДАЧІ “ПРИВАТ БАНКУ”. Які проблеми? Заплачу гроші – видадуть.

Насправді вийшло не так, як думав.

Посередині відділення банку стоїть банкомат. Я не знав що робити і як забрати покупку. То касир підказала: «вводиш в банкомат номер замовлення (або банківську картку) і суму посилки, і тоді отримаєш товар.

Я так ще не отримував товар.

Оскільки ціна дзеркалки не мала, то я напевне хвилин 15 вводив 200 і 100 гривневі купюри. Причому інколи не приймало, приходилось вставляти іншим боком.

А потім найцікавіше. Коли вводиш всю суму – зовсім в іншій стороні відділення стоять сейфи, і в одному із них автоматично відкриваються двері. Тітонька тоді видала мою посилку. Все супер, автоматично!
Але мені ідея не сподобалась. Зовсім.

Якщо ви отримували товар у класичному відділенні Нової Пошти, то практично кожного разу вас запитують: «будете перевіряти»? А тут я вніс не одну (і не дві) тисячі гривень, і отримав запакований пакунок. Касир відділення взагалі не має до нього відношення. А якщо відправник поклав туди замість фотоапарату цеглу. Як я поверну свої гроші? Та з цього банкомату молотом не витягнеш своїх купюр.

Крім того, кожен, хто має фотоапарат (особливо дзеркальний), знає, скільки там може бути нюансів. А ж купував використовувану тушку, і б/у об’єктив.

Добре, що продавець трапився порядний. В іншому випадку – ти заплатив гроші, забрав товар – будь здоров. Тепер це твої проблеми через неякісний товар.

P.S.Коли після цього замовляв в Розетці світлофільтр для фотоапарату, то вже просив вислати на звичайне відділення. Там мене запитали чи не хочу перевірити товар перед оплатою грошей.

4 comments

  1. Так, про цеглину судження логічне. Однак розглянемо інший випадок: ти не купуєш товар, а родич з іншої області відправив тобі “щось там”. Обманювати тебе він не буде, купу грошей в автомат запихати не треба. То чи не краще буду пройтись дві хвилини до відділеня привату, ніж пів години до нової пошти? 🙂

    • Визнаю, є варіанти, коли через Приват можна забирати посилки. Але коли купуєш – краще дивитись, перед тим як віддавати гроші.

  2. Окрім сейфу, в приваті є ще приват24 (щоб не гратися з купюрами). І система відтермінованих платежів, щось типу paypal. Так от – оплачуєш, перевіряєш і підтверджуєш. Все просто 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*