Встановив нову тему

momentumПитання із заміною старої теми на нову визрівало пару тижнів. Фактично старий вигляд блогу мене влаштовував, але були деякі нюанси, які треба було змінити.

По-перше, зменшити кількість плагінів, а в новій темі деякі плагіни замінені кодом.

Крім того, почали подобатися широкі теми, такі як у порталів. Вони надають сайту якоїсь солідності, ніж вузенькі безкоштовні.

Але найголовнішим поштовхом стало бажання мати ресурс, який би можна було однаково легко прочитати як на ноутбуці, так і в планшеті чи смартфоні. Як не крути, а портативні пристрої стають все популярнішими. І з кожним роком все більше читачів заходитимуть на наші ресурси з них. А коли сайт не пристосований для читання на малих екранах, то відсоток відмов буде дуже великим. Пошуковим системам це точно не сподобається.

Скажу одразу, я вибрав платну тему, до того й ще й не дешеву. Ошелешу зразу, вона коштує 70 баксів. Але…я планую зробити 1 чи 2 «нормальних» сайти, щось типу порталів, то вони мені пригодяться. В першу чергу її для цього брав. А тут так, «обкатати».

Крім того, не все можна «завантажувати». Добре там фільм, музика чи картинка. Чи навіть якась прога. Але той же «ламаний» кейколетор дуже погано працює. Крім того, при покупці ви отримуєте довічне оновлення програми. А вона дійсно часто оновлюється!

Щось подібне із темами. Так, можна було пошукати щось безкоштовне, але оскільки я не є «спецом» в кодах, то там можуть понапихати усяких «уязвімостей» та прихованих посилань, а то вже не добре.

Також, у вільному доступі мало хороших, дійсно класних тем. Крім того, як і у випадку із кейколектором, тут пожиттєве оновлення. Також, можна завантажити із сайту базові налаштування першої сторінки (я б з цим довго мучився). Є доступ до форуму підтримки (тільки для покупців).

Тепер про переваги та недоліки.

Переваги:

– солідний вигляд,

– добре відображається на мобільних пристроях,

– досить легко налаштувати,

– вбудовані коди подібних записів, свіжих статей, і т.д. Навіть можна обійтись плагіну «All in on Seo». Але це вже не раджу, бо зі зміною теми все це пропаде, і потрібно буде по-новому налаштовувати.

– легко змінити «шапку» сайту

– просто робиться слайдшоу в пості,

– легко ставити рекламу чи системи аналітики типу Яндекс Метрика

Недоліки:

– «не рідні» віджети чомусь не працюють. Я там десь натиснув «встановити базові віджети» і тепер «популярні статті» чи «кращі коментатори» не показуються. Та що там казати, я не міг «пошук» базовий поставити, мусів від Гугла розмістити. Плагін зі смайликами в коментарях також не відображався. Правда може то в мене «руки криві» 🙂

– завантажується трошки повільніше попередньої теми, але враховуючи що вона замінює декілька плагінів – то не страшно.

– подібні повідомлення після статті видає останні, а не випадково. В такому випадку читачу перед очима пару постів, а те що писалось раніше йому важче знайти. Мусів трошки додати шматок коду.

Тепер про те, з яких тем вибирав. Скажу одразу, що вибирав довго, бо там всі хороші. Можете і собі щось приглянути. Можливо їх можна і в мережі «дістати», але якщо для декількох проектів, то краще купити.

http://demo.wpzoom.com/?theme=chronicle можливо підійде для сайту якоїсь газети чи новинного ресурсу,

http://demo.wpzoom.com/?theme=erudito світлий, акуратний, відображаються після поста подібні статті,

http://demo.wpzoom.com/magnet/ класний, дуже хотів його на блог поставити, але не відображається на мобільних пристроях. Можливо якісь плагіни допоможуть https://www.google.com.ua/ http://demo.wpzoom.com/?theme=yamidoo був на другому місці за симпатіями,

http://demo.wpzoom.com/momentum/ ну і мій блог має такий шаблон.

P.S. На прохання “трудящихся” встановив плагін який допомагає переглядати зображення в статтях. При натисненні на фото тепер не викидає на іншу сторінку. Але грузиться довго.

P.P.S. Google збирається понижати у видачі сайти без мобільної версії http://www.seobuilding.ru/

2 коментарі

 1. А не думали над ідеєю замовлення власної теми?
  Думаю у вас в друзяшках є девелопери які можуть це зробити
   
  Що це за плагін для перегляду зображень в статтях?

  • Якщо замовляти якусь тему із супердизайном, наприклад таку як в Борісова http://isif-life.ru/, то він заплатив за таке 1500$. Тобто не дешево. А в мене немає популярності щоб такі гроші викидати.

   А плагін Lightbox Plus ColorBox

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*