Чи може новий товар бути дешевшим?

refurbished товариВи, напевне, не один раз чули, як навіть відомі світові бренди іноді випускають брак. Через це, наприклад, виробники авто, змушені відкликати тисячі проданої продукції для заміни проблемних деталей.

Або інколи покупці повертають подарований товар, або який не підійшов за певними характеристиками.

Найцікавіше, що з цього можемо скористатись ми, прості покупці. Тим більше, що бракованими могли бути не тільки дуже дорогі товари, але й дешевші, типу електроніки чи фототехніки.

Чи знайомий вам термін «refurbished»?

Так в англомовних країнах називають товар, який мав певні дефекти, і їх було виправлено виробником. Часто тоді ще пишуть «Factory Refurbished» або «Factory Reconditioned».

Після цього товар знову запаковують в оригінальну упаковку, і навіть дають гарантію.

Не слід плутати відремонтований новий товар, із користованим «used».

Часто стверджують, що якість відновленого товару є вищою, за звичайні, серійні. Бо після знайденого та виправленого недоліку, товар перевіряють вручну, і не один раз.

Як знайти відновлені товари?

Я знаю три способи:

1.На інтернет-аукціоні http://www.ebay.com/ в поле пошуку введіть слово «refurbished». Після цього ви побачите список відремонтованих товарів. Тільки не плутайте «Factory Refurbished» із «Seller refurbished». В останньому випадку, це означає, що товар відновлював не офіційно виробник, а звичайна людина-продавець.

Якщо цікаво, то ось сторінка Canon на Ібей, і тут є розділ із відремонтованими дзеркальними фотоапаратами http://www.ebay.com/sch/Digital-Cameras

2.Є сайт, на якому переважно продають нові, відремонтовані товари https://www.woot.com/ .

Тут можна знайти ноутбуки, фотокамери, спортивні товари, одяг.

3.Ще один сайт, де можна купити відновлену техніку http://shop.usa.canon.com/ Наскільки я зрозумів, це офіційний магазин Canon. Тут є різні товари, але й в тому числі «refurbished».

Слід пам’ятати декілька речей

По-перше, я сам ще не купував таких товарів, але як з’явиться можливість, то є бажання спробувати.

Як і за всі мої поради, я не можу давати якоїсь гарантії, тому думайте самі, зважуйте всі «за та проти». Тут дуже багато залежить від продавця, чи це офіційний виробник, чи якийсь «Джон із Техасу».

Відновлені товари бажано купувати тільки зі США чи Європи. Десь читав, що з Китаю під міткою «refurbished» продають саме вживану електроніку.

Купуючи відновлений товар, уважно дивіться, чи він виходить дешевше, за звичайний.

Названі у статті магазини не доставляють товар в Україну, тому слід користуватись допомогою компаній-посередників.

Таких є дуже багато на ринку, і є багато статей, як купити через них товар. Це не дуже дорого, і як правило виходить дешевше, ніж купувати в наших магазинах.

Надіюсь, стаття вам була корисною, і ви дізналися трошки нового.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*