Обережніше зі старими доменами!

сайт про поліграфіюЩе на початку січня вирішив зробити сайт про поліграфію.

Рішення було прийняте як через високі ціни за клік, так і через те, що в цій сфері досить непогано розбираюся. Як-не-як більше 10 років в поліграфії.

Підібрав хороше ім’я, в зоні .com. Реєстрація пройшла нормально, і вже потім я побачив що вже до мене хтось володів цим доменом.

Та добре, – подумав я. Тим більше, що воно існує вже з 2002 року. Ті, хто просуває сайти, знають, як то добре мати старий домен.

Ну і все, написав я сам з десяток статей на той ресурс, ще з 2-3 десятки купив. Склєпав «незатєйлівий» дизайн і випустив в люди.

Та потім не все пішло як треба, про це вже писав тут http://pavlofox.net/yak-ne-treba-robyty-sajt/

Та це ще виявилось не всі сюрпризи! Гугл (умнічка) все гарно проіндексував, а Яша, ще ні одної сторінки. І це при тому, що зараз середина травня, а ім’я зареєстроване ще на початку січня!

Коротше написав у підтримку Яндекса, за пару днів прийшло повідомлення щоб я не хвилювався. Я і не хвилююся. Вже, якщо чесно, давно не звертаю уваги на той сайт.

Пообіцяли, що розберуться із ситуацією.

Правда вже третій день, і «ні слиху ні диху».

Скоріше всього сайт із цим ім’ям агресивно монетизовували чи просували. В результаті він потрапив у бан, і тепер пошукова система на нього гнівається. А я при чім?

От так. Ну навіть якщо щось там підкрутять, і Яшка про індексує той «поліграфічний портал», то все одно сильної довіри пошукова система не матиме. Десь читав, що і ТІЦ буде рости повільно.

Добре що хоч посилань не купував на те друкарство. Хоча грошей трохи на тексти витратив. Але в разі потреби позабираю із сайту, і може продам ще раз, тим більше я там пару класних статей написав. Досвід у поліграфії ж то є.

Висновок. Дуже є ризиковано купувати домени з історією. Можна отримати як приємний сюрприз, так і не дуже. Або добре в тій справі розбиратися. А я завжди просто підбирав красиве вільне ім’я і реєстрував.

До речі, на цей домен ще й пару посилань збереглось. Мєлоч, но пріятно.

4 comments

 1. Такі домени дропнуті добре брати для створення дорвеїв, якщо вони не під АГС. А якщо робити сайт під наш регіон, то можна не переживати стосовно яндексу, ним майже ніхто не шукає

  • Згідний, Яндексом не шукають. Але якщо під продаж посилань, то ТІЦ рости буде погано.

 2. Ідентична ситуація, вчора відповідь прийшла:

  Добрий день!

  Найближчим часом Ваш сайт повинен почати індексуватися, і потім деякі його сторінки зможуть з’явитися в пошуку. Швидше за все, це станеться протягом двох тижнів.
  Проте після аналізу та класифікації сторінок Вашого сайту наші алгоритми прийняли рішення обмежити його в пошуку. Зверніть увагу, що не всі сторінки, відомі пошуку Яндекса, включені в індекс і ранжуються високо. Їх включення та позиція залежать від якості сайту та його контенту. На рішення алгоритму може вплинути використання пошукового спаму, наявність на сайті сторінок, призначених для робота-індексатора, а не для читання користувачами, розміщення неунікальної інформації та інші чинники.
  Наше розуміння якісних сайтів відображено в таких документах:
  http://help.yandex.ua/webmaster/?id=1115955
  http://webmaster.ya.ru/replies.xml?item_no=325&ncrnd=2022
  http://webmaster.ya.ru/replies.xml?item_no=3772
  http://webmaster.ya.ru/replies.xml?item_no=4967&ncrnd=1743
  Ми намагаємося налаштовувати та покращувати алгоритми пошуку так, щоб сайти, які відповідають цим рекомендаціями, швидко та повно індексувалися та знаходилися на високих позиціях на релевантні запити.
  Якщо Ви будете розвивати сайт для користувачів, розміщувати унікальну та корисну інформацію і дотримуватися наших рекомендацій, Ваш сайт з часом обов’язково з’явиться в пошуку в повному обсязі.


  З повагою, Платон Щукін,
  Служба підтримки Яндекса

  Але тут не зрозуміло в мене, домен мій я його пів року не використовував. Він раніше індексувався нормально. Потім сайт був видалений і за пів року вилетів з індексу. І от відновив – гугол відразу подружився, а яндекс як каже недалека раса – “залупився“. 
  Зробив аудит, якогось милого на інших сайтах знайшов беклвнки з порноописом.

  • Такі ситуації – ще один аргумент в користь того, щоб не вкладати всі сили та кошти в один проект.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*