Купив олівець для чистки оптики

Як я писав раніше, не використовую захисний фільтр, бо незначна пилюка на ньому, дуже псує якість фото у контровому світлі. При цьому, лінзи об’єктива сильно не забруднені. Але все одно прийшов час їх трішки почистити. Правильно для цієї мети використовувати спеціальний олівець для чистки, а не серветки чи край футболки.

Великою популярністю користуються олівці Lenspen. Це перевірений виробник. Тільки щоб оригінальна продукція вам попалась. У Китаї можна замовити за пару доларів, і ніби чистить. Але сумніваюсь, що це не підробка.

У Розетці можна купити оригінальний, коштує десь 260 гривень. Додайте сюди ще вартість доставки. Хоча такого олівця має вистачити на 500 використань – так обіцяє виробник.

Цієї неділі зайшов у Фокстрот, і там побачив олівець за 180 гривень. Хвилин 5 розглядав упакування – ніби оригінал. І голограма є, і всі надписи на олівці. Все акуратно.Lenspen

Придбав. Виявилось що це в них акція, до того було 260 грн.

Сам олівець складається із двох частин. На одній є м’яка щіточка. Нею потрібно здувати пилинки із об’єктива. об'єктив, чистити, Lenspen

А вже з іншого боку є поверхня, якою потрібно зчищати скло, легенько протираючи.

Перед покупкою читав про цей олівець в інтернеті. Він чистить за рахунок сажі, яка є на поверхні головки олівця. Ця сажа добре зчищає жир і сліди від пальців.

Прийшов додому, дивлюсь на олівець – а сажі на чистячій поверхні олівця немає! Бо має бути чорного від сажі кольору, а вона сіра. Пальці не маже.невидимий тонер
Думаю: от через що акцію зробили. Якийсь неліквід чи підробка. Вже хотів йти сваритись.

Але потім перевірив на лінзах об’єктива – чистить. Тоді спеціально пальцем поставив жирний слід – чистить.

Тоді почав більше ритись в інтернеті. Виявилось, що тепер є олівці із невидимим тальком. Щоб фотографи не мазали рук і серветок до чорної сажі.

Так що все нормально, олівець крутий. До речі, сам олівець виготовлений ні то з пластмаси, ні то з гуми. Дуже якісна поверхня. Видно що не підробка.

Якщо вам цікаво, як можна користуватись таким олівцем після того, як тальк закінчиться? Ось цікаве відео, тут є відповідь. Щіточку помити з милом у теплій воді, висушити, і набрати сажу із кіптяви від свічки. Тільки треба збирати сажу не на тарілці, а ложці. Вона має округлу форму, як і щітка олівця.

P.S.Мушу признатись, що у тому ж Фокстроті вперше побачив, як виглядає бездзеркалка. Очі були круглі. Я не думав, що вони настільки малих розмірів. І це при однаковій матриці із дзеркальними фотоапаратами. Я вже знаю, якого типу фотоапарат буду купувати наступним – тільки бездзеркальні.

В мене зараз найменша у світі дзеркалка Canon 100d , але вона все одно велика, проти бездзеркальних фотоапаратів. Любителям не потрібно тягати «цеглу» на шиї. Як будуть вільні кошти – куплю бездеркальний фотоапарат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*