Цікавий спосіб отримати посилання на сайт

сеоДам пораду, як отримати природні безкоштовні посилання. Придумав сам, ви про це ніде не прочитаєте.

В мене є сайт про хвилястих папуг, де я публікував поради із власного досвіду і те, що розповів мені знайомим продавець цих тварин на місцевому ринку.

Серед цих порад була така: не тримайте разом синіх і зелених папужок, бо при розмноженні через змішування кольорів можуть вийти сірі пташенята.

Скоріше всього, це була неправильна порада, і мій знайомий просто помилився.

Але слухайте, що було далі. Час від часу мою пораду обговорювали на форумах для папуг. Більшість із модераторів і адмінів писали, що ця порада неправильна, і я написав дурницю.

Дійшло до того, що мені одна популярна власниця іншого сайту написала на пошту, типу: це ж неправда, змініть. Врешті врешт, я погодився, і ми замінили текст, і пораду вилучили.

Але. В результаті цих дискусій, я отримав достатньо природніх посилань, із тематичних ресурсів (групи Вконтактє, форуми і коментарі) по яких були переходи!

А тепер моя ідея. Якщо у вас є тематичний сайт, то можна в одній із статей включити провокативний абзац. Типу, що найкращі автомобільні втулки із натурального дуба чи для досягнення ТІЦ – 20, достатньо поставити 10 посилань із Вікіпедії. Це для прикладу, що перше в голову прийшло, вам потрібно трохи подумати.

Ну а далі реєструєтесь на великих профільних форумах, і для маскування декілька разів пишете у різних темах.
А потім створюєте свою, і запитуєте, типу: «що це за брєд написаний» або «хтось пробував за такою методикою підняти ТІЦ». І даєте посилання на свою статтю. Ну а далі, починається обговорення, поширення по соцмережах, коментарях і тематичних спільнотах.

Ну і як вам? Мені здається, що ідея робоча. Посилання будуть природні, саме те, що зараз буде актуальним у просуванні сайтів.

Єдине, добре подумати із фактами, щоб виглядали досить реалістично, але нестандартно і провокативно. Щоб довше можна було їх обговорювати, як це було про потомством у папуг сірого кольору.

Ну а через певний час провокативний абзац можна і видалити. Головне що природні посилання залишаться.

8 comments

 1. А можна стати хакером. йти взламувати етматичні сайти і ставити силку на свій 😀 Правда твій варіант реалістичніший, але все ж…
  Та загалом – пофіг на силки, контент король 🙂

 2. Якщо посилання природні, то не завадять.

 3. Я про таке тоже думав))))
  Чим зараз на хліб заробляеш? Живеш фрілансом?

  • По-різному. Хочеться підняти відвідуваність своїх сайтів. Зараз, поки нема великих чужих замовлень, буду писати статті на свої проекти.
   Але дивлюсь, що останніми днями Адсенс не радує, і відвідуваність своїх сайтів також.
   Подивлюсь, може зосереджусь на копірайтингу, із плавним переходом на продаючі тексти. Думаю, як то зробити.

 4. Там на Яндексі якраз конкурс проходить на краще природнє посилання. Спобуй зі своїм папуговим сайтом прийняти участь – дасть Бог, переможеш, то й показники у Яндекс-пошуці покращаться.

  • Десь мені сьогодні в розсилці попадався на очі цей конкурс. Але це треба щоб під їхні умови підійшло…

 5. А що справді гарний, навіть елегантний спосіб отримати природні посилання. Можна взагалі якусь ересь написати, і всі то будуть обговорювати, давати посилання, то й як в притчі про “дурного” хлопчика (який насправді був дуже розумним):

  Однажды трактирщик, обслуживая посетителей своего заведения, заметил через витрину знакомого мальчика, идущего вдоль улицы, трактирщик решил поразвлечь своих постояльцев, он громко воскликнул, показывая пальцем на проходящего мальца:

  — Смотрите, вот идет самый глупый мальчик на свете!

  Постояльцы возразили:
  — Почему это он самый глупый?

  Трактирщик:

  — Если ему предложить 5 долларов или 2 доллара, дурачок возьмет 2 доллара!

  Постояльцы:

  — Да, ладно, не верим, не бывает на свете таких глупых людей.

  Трактирщик позвал мальчика войти, все присутствующие повернули головы и внимательно наблюдали. Трактирщик протянул мальчику одну руку, в которой держал 2 доллара, и вторую в которой держал 5 долларов. Мальчик, нахмурив брови, взял 2 доллара, молча развернулся и направился к выходу. Весь бар загудел от дикого хохота — Это действительно самый глупый мальчик на свете! Один из присутствующих в баре постояльцев, из распирающего его любопытства пошел следом за мальчиком, и догнав его спросил:

  — Мальчик, скажи, почему ты взял 2 доллара, ведь 5 долларов больше 2-х!

  На что мальчик ему ответил:

  — В тот день, когда я выберу 5 долларов, эта игра будет окончена. (Мальчика звали Джонни Рокфеллер)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*