Палачі ХХ століття

Сталін палачДекілька днів тому закінчив читати книгу Віктора Суворова «Ледокол». Цей матеріал справив на мене велике враження. Навіть якось трошки страшно було читати, коли ти розумієш яку військову силу можуть мати тоталітарні держави, які репресії можуть розпочати, наскільки мало ціниться життя людини в таких країнах.

Читаючи, думав: «а що я б міг зробити в таких умовах? Як врятуватись?». І прийшов до висновку, що врятуватись було дуже важко. Навіть виїхати з соціалістичного концтабору було неможливо.

І от сьогодні, коли ще свіжі враження від книги, поліз в Ютуб, щоби уважніше подивитись на цих палачів із СССР та фашистської Німеччини.

Справа в тому, що я люблю визначати характер людини по її зовнішньому вигляді, поведінці, міміці, інтонації.

Якщо і вам такі речі цікаві, то зібрав декілька документальних відео про людей, котрі знищили сотні тисяч і мільйони нічому невинних людей (Оніпрієнко та Чикотило навіть рядом не стоять).

Одразу попереджаю, щоб не дуже звертали увагу на озвучу, адже інколи це старі пропагандистські відео.

1.Володимир Ленін.

Почнемо із Леніна, адже він один із тих, хто першим «заварив цю кашу».

Радянські режисери показали його як милого та доброго дідуся. Ми то з вами знаємо що за державу він створив, і скільки людської крові вона випила.

2.Йосиф Сталін.

Людина, котра, напевне, знищила найбільше людей у всій історії людства. Часто порівнюють у жорстокості Гітлера та Сталіна, але вибачте мені, Гітлер стільки громадян своєї країни не знищив!

Якщо комусь цікаво, то це останній публічний виступ Сталіна https://www.youtube.com/watch?v=zqyRoke3TAI . Кажуть, що планувались нова хвиля жорстких репресій, але здоров’я підкачало вождя.

3.Микола Єжов.

Людина, котра безпосередньо брала участь в знищенні тисяч і тисяч людей. Від цього не витримувала психіка, і він безпробудно пив, днями не з’являючись на роботі. Мав нетрадиційні статеві зв’язки (це згодом додадуть до обвинувачення).

Та як це бувало в ті часи, і за ним приїхав «чорний воронок». В результаті Єжова звинуватили що він був німецьким, англійським, японським, польським шпигуном. Наступного дня після суду розстріляли.

Похований в безіменній могилі, всіх нагород позбавлений.

4.Адольф Гітлер.

Людина, котра хотіла завоювати увесь світ, знищувала цілі народи, але у кінці безславно загинула.

Варто звернути увагу на його виступ – це була ледь не ціла вистава. На відміну від Сталіна, фюрер любив виступати на публіці.

5.Йозеф Гебельс.

Один із керівників нацистської Німеччини. Відповідав в тому числі і за пропаганду в Німеччині.

Також зверніть увагу на його виступ.

6.Генріх Гімлер.

Один із керівників Третього Рейху. Після програної війни не дочекався вироку суду – розкусив ампулу із циіністим калієм.

Тіло його кремували, попіл розвіяли над лісом.

Як бачите, які б всесильні не були вищеописані персонажі, усі вони виявились звичайними, смертними людьми. І коли прийшов час – померли.

Невже вони були настільки нерозумні, і не розуміли, що володій ти хоч всіма багатствами планети, ти все одно помреш? Для чого було знищувати стільки людей?

2 коментарі

  1. Зверни погляд і на Схід: там теж були палачі всесвітнього масштабу, що призвели до загибелі мільйонів своїх співгромадян – наприклад, Мао Цзедун чи Пол Пот.

    • Чув про цих “товаріщей”, але особливо ними не цікавився. Треба буде прочитати, для загального розвитку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*