Парашут для бігу

парашут, біг, бігуниПравда дивна назва? Для чого бігунам парашут, – скажете ви. Я сам так думав ще місяць тому, та думка змінилася.
Зараз поясню. Щоб швидко бігати, можна використовувати різноманітні методичні прийоми. Це і біг на витривалість, біг з прискоренням, біг по горах чи пересіченій місцевості.

Також, тренери для кращого ефекту радять своїм підопічним надягати на зап’ястя рук та щиколотки ніг надягати спеціальні важкі манжети наповнені піском чи металевими дробинками. З такими приспосібленнями тренуються не тільки бігуни, але й майстри бойових мистецтв. Після таких тренувань сила удару зростає.
Також, для тренування сили ніг використовують біг із прив’язаним до спортсмена вантажем. Зокрема знаменитий боєць Федір Ємел’яненко так тренується. Найчастіше для цієї мети використовують використану автомобільну шину. Люди розповідали, що коли після таких тренувань відв’язати вантаж, то ноги самі несуть спортсмена.
Ось тут ми і підійшли ближче до теми статті. Адже, не кожен буде «волокти» на тренування важку та брудну шину. А виявляється, що є альтернатива. Вона представляє собою використання невеликого парашута, який прив’язується на рівні поясу чи грудей. Спортсмен набирає швидкість, і парашут сповільнює його рух. Виробники стверджують що цей опір може сягати і до 25 кілограм. Погодьтесь, прикольна штучка.
От і так думав, і ради приколу купив цей парашут. Та поки доїхав з-за кордону (а це більше трьох тижнів), я передумав з ним бігати. Та й де я з ним буду бігати? Я більше штангою займаюся.
Тому, якщо хочете, то можу продати. Новий, ні разу не користований. Виготовлений із полістеру, діаметр парашута – 55 дюймів, створює опір приблизно 25 кг.
Ціна – 100 гривень. Напишіть мені на електронну адресу і я вам вишлю «Новою Поштою» наприклад.
Цей парашут буде корисний і бігунам, і єдиноборцям, і футболістам. Уявіть, який буде у форварда після такого тренування ривок!
Якщо ж вам це не потрібно то подумайте, може подаруєте такий тренажер злому сусідові чи сварливому вчителю? Повірте, медиків-психіатрів обов’язково зацікавить бігун із парашутом за плечима! 🙂

2 comments

  1. Від парашута відмовлюся, а от запропоную ще один спосіб – біг у воді!..

  2. Не знаю як щодо бігу, але легендарний Мухаммед Алі у воді тренував удари. І як виявилося – не даремно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*