Заробіток на партнерських програмах

партнерська программаНе секрет, що багато користувачів інтернету рано чи пізно починають цікавитись як заробити гроші в мережі. Способів є дуже багато, це і створення сайтів та заробіток на них (контекстна реклама, продаж посилань, розміщення банерів), і створення сайтів на замовлення, і створення інтернет-магазину.

Так, ці способи хороші, і люди на них заробляють великі гроші. Але чи є спосіб, щоб можна було заробити новенькому, і без особливих зусиль.

Хоч і кажуть англічани «No Pain No Gain» (нема праці – нема заробітку), але можливості є скрізь.

Зараз маю наувазі партнерські програми.

Що таке партнерська програма?

Наприклад, ви продаєте якийсь товар чи відео курс в інтернеті. Чим більше продажів, тим більший ваш прибуток.

Тому, щоб збільшити продажі, автори відео курсів дають можливість всім бажаючим продавати їхні продукти, а взамін віддають якусь частину прибутку. В результаті більшу частину відео курсів продають не автори, а їхні партнери. Це так як і в офлайні: є відділ виробництва, а є відділ продажу.

Прибуток партнерів інколи складає відсотків 30-50% . Це досить таки непогано, якщо врахувати, що вартість більшості таких відео курсів складає 300-500.

Якщо порахувати відсотки від такого диску, то настрій підвищується.

Виходить, щоб отримувати середню українську зарплату достатньо продавати один такий відео курс в день.

Де знайти такі продукти і як вибрати?

Є спеціальні каталоги інформаційних продуктів. Наприклад, наберіть в Гуглі «каталог партнерских программ», і знайдіть хороші каталоги із відео курсами.

Або наприклад, ви побачили рекламу когось цікавого відео курсу, тоді прокрутіть сторінку, і в самому низу ви скоріше всього побачите щось типу «партнерская программа» чи «зарабатывайте с нами».партнерська програма

Оце і є партнерська програма. Якщо ви перейдете за таким посиланням і зареєструєтесь, то вам видадуть спеціальне посилання, яке потрібно рекламувати. І кожен, хто перейде за таким посиланням та купить продукт принесе вам гроші. Точніше партнерську винагороду. Класно, правда?

Тепер про неприємні речі.

Одразу раджу встановити плагін WOT (завантажити з офіційного сайту https://www.mywot.com/en/download ). Цей плагін дуже добре показує якість того чи іншого ресурсу і продукції яку він продає. Його дуже важко «накрутити», тому йому можна довіряти. Тепер, заходячи на будь-який сайт, ви побачите чи можна мати з ним справу. Якщо значок плагіну світиться зеленим – сайт надійний. Жовтий – сумнівний, червоний – тікайте звідси.

За допомогою плагіну WOT чи зможете більш-менш точно знати наскільки якісний той чи інший відео курс, щоб не продавати людям неякісний продукт.

Тому що серед усіх цих відео курсів дуже багато «шлаку», і особисто я не хочу рекламувати будь-що.

Часто, до таких псевдо відео курсів користувачі дають відгуки типу цього «Лохотроньщики! продают информацию, которую можно найти на любом сайте, за бешеные бабки».

З такими не раджу зв’язуватись.

Особисто я декілька хороших курсів придбав по невисокій ціні, і бачу що матеріал хороший, таким чином можна рекламувати, совість буде чистою.

Ще одне важливе зауваження. Обов’язково, перед тим як починати рекламувати чийсь відео курс подивіться чи його не можна скачати безкоштовно в мережі. Інакше люди у вас не купуватимуть, а підуть завантажать безкоштовно. Нам таке не підходить.

Тепер про те, яким чином рекламувати та продавати відео курси

1.Якщо ви маєте свій відвідуваний сайт – зробіть банер (чи вставте посилання в текст), і шліть читачів вашого ресурсу на потрібний відео курс.

2.Реклама по підписній базі. Якщо ви маєте свою підписну базу, то порекомендуйте підписникам якийсь хороший відео курс. Якщо не має своєї підписної бази, то йдемо сюди http://smartresponder.ru/l_ru/catalog/ , вибираємо тематику яка найбільше підходить до вибраних вами відео курсів, списуємось із авторами підписних баз із рекламуємо свої продукти. А, ледь не забув, і загрібаємо гроші 🙂

3.Реклама за допомогою контекстної реклами.

Найпопулярніші сервіси контекстної реклами це Яндекс Дирекс та Гугл Едвордс. За їх допомогою можна також ефективно рекламувати все що завгодно, в тому числі відео курси.

Але навчіться добре проводити рекламні компанії в контекстній рекламі, бо можна «спустити» всі гроші і не отримати ніякого ефекту.

4.Реклама у групах вконтакті.

У соцмережі Вконтакті в пошуку по групах вказуєте тематику яка вас цікавить, вибираєте великі та популярні групи, списуєтесь із адмінами і після оплати вони вставлять в групу ваше посилання із фото та невеликим текстом.
Якщо у вас, у соцмережі є багато друзів, то можете їм порекомендувати хороший курс. особливо, якщо він вам особисто допоміг.

5.Можна ставити партнерське посилання у підпису якщо у вас є профіль на відвідуваному форумі.

Насамкінець. Тут, як і в будь-якій справі дуже багато залежить від самої людини, її навиків, мотивації, смекалки. Один може витратити гроші і нічого не заробити, інший практично не напрягаючись майже пасивним способом отримуватиме щомісяця не одну тисячу доларів.

P.S. Часто про дуже грубих боксерів зневажливо кажуть “мішок”. Як і в будь-якому правилі, в боксі також є винятки:

4 comments

  1. Нічого не роби і отримувати гроші це звісно добре, але люди не так вже й охоче щось купують в інеті 😀

    • Не згідний – власники великих підписних баз заробляють пристойні гроші. Інколи дуже пристойні.

      • Заробляють, але суті це не міняє – процент тих, хто купує все одно дуже малий, а заробляють тільки за рахунок величини самої бази)

  2. Дякую за статтю, а скільки вам вдавалось заробляти найбільше в місяць на партнерках. На мою думку це один із найкращих способів монетизації сайту, якщо робити під вузьку нішу, але я з 5 сайтів поки більше 200 доларів в місяць заробити не можу(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*