Чи морально перепродувати китайські товари?

kytaiПам’ятаю, коли я записався на платний тренінг по заробітку на китайських товарах, то трошки був «не у своїй тарілці». Виявляється, що потрібно купувати товари в Китаї (часто там безкоштовна доставка), і тут перепродувати із великою націнкою.

Я чомусь думав що це не дуже чесно, краще показати людям як купувати в Китаї. Тому і написав на блозі не одну статтю про це.

Правда, нас тренери попереджали, що далеко не всі люди хочуть десь шукати дешевший товар, і готові купити більш-менш нормальний товар вже. Але я так  трохи повірив тренерам, трохи ні.

А десь місяць тому, для експерименту розмістив оголошення (із фото та хорошими описами) про продаж 3 годинників чоловічих, і 3 жіночих. Думаю, як будуть звертатися, то можна возити із Китаю і перепродувати із невеликою націнкою.

Поставив оголошення на Сландо, і забув. Майже місяць ніхто не звертався. А тут недавно прийшла відповідь. Запитались мене про жіночий годинник, чи він якісний, і ще деякі деталі.

Оскільки в мене був хороший настрій, а годинника не було на руках 🙂 , то я сказав їй що нехай краще купить в Китаї. Дав посилання на розділ із годинниками в інтернет-магазині, дав посилання на свою статтю на блозі, де все розжовано як купити.

В кінці ще написав: «ви хотіли купити в мене годинник за 180 грн, а тут він 98 грн. Я його, як і більшість тут продавців продаю із націнкою». Коротше, написав чесно, як є. Думаю, нехай собі купить дешевше, і ще й навчиться купувати в Китаї.

У відповідь жіночка написала що дуже дякує, але це поки-що для неї за складно, ризиковано, і бла бла бла.

І отут вже я сам дещо зрозумів:

1.Всі люди різні. Якщо тобі подобається «ритись» в китайських магазинах і вишукувати дешевшу ціну, не факт, що це подобається всім. І не усі згідні витрачати на це свій час.

2.Не кожен хоче вивчати як купити товар на китайському сайті. Мучитись із перекладом з англійської, заводити картку для розрахунків в мережі, прив’язувати її. А ще як гляне на карті де той Китай знаходиться…

3.Не кожен буде чекати 3 тижні (якщо не більше) поки товар доїде. А так за 3-5 днів отримав товар у найближчому відділенні «Нової Пошти».

4.Не кожен буде брати на себе ризики. А ризики є: наприклад неякісний чи поламаний товар. Я вже сам з таким стикався.

Так що принципі, перепродувати можна. Як і в житті: «кожен отримує те, що хоче».

4 коментарі

  1. “І не усі згідні витрачати на це свій час.” 100% при чому чим багатша людина, тим менше вона тратить часу на пошуки. Тому то бренд потрібно наробляти.

  2. Я купую через інтернет з Китаю переважно те, що в нас просто немає в наявності, або через НАДнизьку ціну там (напр. навушники за 0,99 USD з доставкою :)))
    Що дратує – це місячні терміни доставки …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*