Переваги бізнесу в інтернеті.

Сучасний світ за декілька десятиліть кардинально змінився. Ніхто б ще років двадцять тому не подумав би що в кожного буде персональний комп’ютер чи смартфон. Завдяки таким пристроям ми можемо за допомогою мережі інтернет отримати будь-яку інформацію з усього світу, дивитися фільми, спілкуватися з друзями та грати ігри. Крім усього переліченого інтернет має ще одні перевагу-там можна заробляти. Причому хороші спеціалісти заробляють дуже пристойні гроші. Таких людей називають фрілансери. Заробляють вони створюючи та просуваючи сайти, продаючи товари онлайн, чи пишучи тексти для ресурсів. Якщо ви ще сумніваєтесь чи варто спробувати заробити в мережі, то я спробую вас переконати що працювати в мережі вигідно.

Фрілансери незалежні від начальства та працюють на себе. Дуже багато працівників отримують постійний стрес працюючи на сварливого власника чи слухаючи дорікання начальника. Тепер ваш прибуток та прогрес залежить тільки від вашої працьовитості та бажання досягти успіху. Часто буває що на роботі ви викладаєтеся на сто відсотків, а ваш товариш запізнюється, робить великі перерви на каву чи проводить час в соціальних мережах. Тепер же ви самі регулюєте навантаження. Можна цілий місяць відпочити в горах а потім надолужити втрачене старанніше попрацювавши. Також у випадку праці в мережі ваш робочий день не фіксований і ви можете самі встановлювати графік роботи. Хтось краще працює зранку, а в когось краще виходить робота вночі. Тепер це не проблема.

Можливість працювати будь-де. На відміну від звичайних працівників фрілансери можуть працювати в будь-якому місці. Тепер не потрібно сидіти в душному офісі чи шумному цеху під об’єктивами прихованих камер а можна працювати сівши на дивані з горнятком кави. Можна навіть взагалі жити в мальовничому селі чи на гірському курорті і при цьому бути “в курсі” бізнесових справ. А скільки часу у звичайного працівника забирає добирання до місця роботи? Тепер цей час можна витратити на розвиток своїх проектів.

Легше відкрити свій бізнес порівняно з офлайном. Якщо ви спробуєте відкрити свій бізнес в офлайні то зіткнетеся з усією контролюючих органів. Санстанція, пожежники, податкова-усі хочуть їсти і їм треба допомогти. Працюючи за комп’ютером цими перевіряючими ви не повинні зустрітися (крім податківця).

Я пам’ятаю як я спробував продати товари по селах, і як важко було слухати відмови людей. Я вже мовчу про злих собак 🙂 В інтернеті є люди які заробляють тисячі доларів сидячи на дивані.

Це модно та перспективно. Якщо ви комусь похвалитеся що працюєте робочим на заводі чи продавцем у супермаркеті, то вам навряд-чи хтось заздритиме. Зате професії сео оптимізатора чи вебдизайнера популярні і вона тільки зростатиме. Якщо захочете з часом працювати на когось, то з такими спеціальностями ви роботу знайдете без проблем. Заробляють хороші спеціалісти немало, і як я вже казав їхні середні зарплати тільки зростатимуть.

Чому так? Фінансові спеціалісти твердять що людство перейшло від індустріальної ери в еру інформаційну. І ті хто працює, наприклад, в компанії Гугл має більше перспектив ніж той хто працює в корпорації Дженерал Моторс.

Трохи про кількість грошей які можна заробити в мережі. Не всі фрілансери відкриють вам справжній секрет, але дещо можна побачити. Для цього наберіть у пошуковій системі фрази “финстрип”. Звичайно, не у всіх справи йдуть добре, але на все потрібен час та праця. Хто як працює, так і заробляє. Але прибутки окремих спеціалістів виглядають апетитно. Такі звіти корисно дивитися для стимулювання своєї роботи та бажання працювати.

Висновок. Працювати в інтернеті це зручно, модно, сучасно та прибутково.

7 коментарів

 1. Vepensueftnot

  Согласен, очень полезная штука

 2. Цю нішу я тільки освоюю 🙂 
  Але як на мене  то і в інтернеті зараз конкуренція не мала, тому і тут не так легко то заробити щось…

  • В нас в рази менша конкуренція ніж в рунеті.
   Але й там кажуть набагато легше ніж і англомовному інтернеті.
   Але це не страшно, коли зростає конкуренція, бо з’являються нові можливості.
   В тому ж буржунеті набагато більша ціна за клік в Google Adsense. Бо знову ж таки, більша конкуренція.
   Головне не здаватися, і пробувати різні можливості. От зараз хочу протестувати продаж фізичних товарів. Може навіть спробувати з Китаю везти. Так багато хто робить.
   Але щоб не прогоріти, треба спочатку дати рекламу, подивитись попит, і тоді замовляти.

   • Що менша то менша. Наприклад в мене по сайту тематики “новини науки”  тільки один прямий конкурент є. 
    А от навіть нормальних російськомовних сайтів даної тематики набереться більше десятка. За англомовні взагалі мовчу, – їх повно.
    Але відповідно україномовного населення менше ніж російськомовного і тим більше ніж англомовного.  

    • Українською не шукають, бо мало сайтів. Мало сайтів – бо ніхто не шукає українською. Замкнене коло.
     Якщо ж мала відвідуваність, то можна наростити ТІЦ та PR і продавати посилання.

     • Про замкнене коло влучно сказано. Колись і я прийшов до такого висновку, тому почав робити сайти тільки українською, щоб зробити вклад у розірвання цього кола.

 3. Я вже давно казав, що достатньо пари десятків вебмайстрів, щоб закрити основні вільні україномовні ніші.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*