Петличний мікрофон з Китаю

1Додав собі у закладки петличний мікрофон, що продається на сайті Алібаба. Читав про нього хороші відгуки, типу за таку ціну непоганий мікрофончик.

Ціна у нього дійсно невисока – трошки більше 1 долара. А тут ще взагалі, зробили китайці акцію, і продають ще на 10% дешевше. Як тут не замовити?

Хоча по правді, мені він не був сильно потрібен. Але, думаю, чи якийсь треба буде зробити запис з екрану, чи для кращого зв’язку у скапі, чи навіть перепродати.

Зробив замовлення 21 серпня, а вже 16 вересня прийшло повідомлення, щоб забрати їх на пошті. Таким чином товар був в дорозі близько 25 днів. Нормально.

Але не нормальним було те, що я побачив відкривши пакет!DSCN3098

Ще вибираючи цей товар, бачив, що у відгуках люди пишуть про поламані тримачі в мікрофоні. І на тобі, мені також приїхав із відламаною защіпкою!

І найголовніше, що це елементарне небажання думати. Ці тримачі можна спокійно відчепити від мікрофона, і вони без проблем цілими доїдуть до нас. А ні, китайці спеціально їх прикріпляють, в результаті під вагою інших посилок це діло ламається.3

Я відкрив диспут – нехай повертають гроші. Що я тепер буду з цим робити? Ні самому використовувати, ні продати комусь.

Тепер про якість звуку. Всі пишуть що він хороший, для такої ціни. Може й для такої ціни хороший, але мені не дуже подобається. Не дуже кращий звук, ніж вбудований в мій ноутбук.

Крім того, якийсь фоновий звук, але це вже скоріше всього щось з драйверами або налаштуванням ноута. Бо коли відключити ноутбук від живлення – сюрчання пропадає. В неті люди діляться подібними проблемами. Скоріше всього це так здійснено живлення в ноутбук – нічого не зробиш.

Тому якщо буду писати, то залишаючи ноутбук на батареї.

Хоча, все одно шуми залишаються. Якщо ж їх зняти в Audacity, то запис стає нормальний.

Висновок – в Китаї можна купувати багато речей, але не тих, які потребують високих технологій. Це моя думка.

От купив пару місяців тому точну копію першого американського долара 1794 року – підтверджую, якісно китайці зробили. А до мікрофонів нехай не лізуть. І не кажіть про дешеву ціну. Яка б не була ціна, якість має бути. А не приходити поламане, і з незрозумілим звуком.

До речі, коли замовляв мікрофон, позитивних відгуків було більше 90 відсотків, десь поза 95. А тепер дивлюсь – вже тільки 86 % позитивних відгуків.

Нагадаю, що варто купувати речі на Алібабі тільки ті, в яких позитивних відгуків більше за 95%. Ви не дивіться що це 95 відсотків. Ці відгуки люди ставлять одразу після отримання товару, коли воно все «блискуче» і не поламане. Та не зажди потім люди рекомендуватимуть купити той чи інший товар.

P.S. Знаючі люди радять звернути увагу на мікрофон Samson C01U. Коштує десь 1700 грн. Трохи дорого, але дає хорошу якість.

5 коментарів

 1. Ну тут не варто, напевне, говорити про погану якість мікрофону – суть в тому, що при записі на ноутбук, звичайні, аналогові 3,5 міліметрові джеки ловлять дуже багато сторонньго шуму – вентилятор, жорсткий диск і т.д. Сам по собі ноут просто не в змозі записати якісний звук з аналогового входу, тому що не вистачить потужностей звукової плати. Потрібно записувати через зовнішню.

  А от для того, щоб мати хороший звук з ноута – найкраще брати будь-яку гарнітуру або просто настільний мікрофон, але з USB входом. Тоді звук на звукову плату ноута потрапляє вже зразу в цифровому вигляді і немає значення тоді яка звукова плата, звук виходить нормальний. А от аналогові входи – поки передадуть звук на плату, поки той звук там оцифрується … от і маємо в результаті шуми і тому подібне.

  • Може бути, не знав цього…
   Але мені не критично – просто купив через невисоку ціну.
   До речі, Євгеній Попов систематично робить огляди мікрофонів на своєму блозі, але й ціни там немаленькі.

   • Ну Попов виходить з позиції ніби у всіх є купа грошей, записувати відеоуроки на мікрофон який коштує 5-6 тис.грн. початківець не буде. В нього взагалі немає (або мало і я не помітив) бюджетних рішень.

    • У нього навіть спеціальний куточок для звукозапису. Стіни там із спеціального матеріалу.

 2. Якість запису покращилась коли встановив драйвера Realtek HD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*