Просування сайтів. Підбірка цікавої інформації (4)

сео інформаціяПропоную для тих, хто займається створенням та просуванням сайтів порцію нової інформації. Можливо вам це допоможе в роботі.

1. http://www.comss.ru/page.php?id=1309 – за допомогою цієї утиліти я почистив браузери від усіх тулбарів.

2. http://seokos.ru/nastrojka-sajta/knopka-naverx-dlya-wordpress.html – саме по цій статті я зробив кнопку «наверх» на своєму блозі. Хоч і не сильний я в кодах, але це завдання виявилося під силу.

3. http://sidash.ru/kak-pri-pomoshhi-eksperimentov – хлопака розказує про спосіб, за допомогою якого він збільшив заробіток в рекламні й мережі Яндекса.

4. http://gendolf.info/wp-content/uploads/2013/08/raznics-prodvizheniya-v-google-i-yandex.jpg – наглядна різниця у просуванні сайту в Гугл та Яндекс.

5. http://work-zilla.com/ – тут можна заробити в мережі, або замовити виконання якогось замовлення. Знаю, що багато інтернет підприємців використовують цей сервіс.

6. http://sozdaiblog.ru/vrstka-wordpress/ – як захистити текст на сайті від копіювання.

7. http://sidash.ru/moi-mysli – ще одна стаття про збільшення заробітку із контекстної реклами.

8. http://maxilab5.ru/10-luchshih-sposobov-kak-zarabotat-na-partnyorkah/ – способи заробити на партнерських програмах

9. https://www.iconfinder.com/ – тут можна знайти іконки для дизайнерів на будь-який смак.

10. http://evgeniypopov.com/jurnal.html – випуски онлайн-журналу Євгенія Попова. Для отримання доступу слід підписатися на новини із сайту, і, взамін прийде код.

11. http://wikimediaukraine.wordpress.com/ – найбільш відвідувані статті минулого року в українській Вікіпедії.

12. http://www.coolwebmasters.com/codes-and-scripts/ – підбірка скриптів відрахунку зворотнього відгуку. Такі речі часто використовують на продаючи сайтах.

13. http://ktonanovenkogo.ru/wordpress/ – таким способом можна знайти безкоштовні теми для Вордпрес.

14. http://www.searchengines.ru/news/archives/google_predstav_plugin.html – Гугл представив плагін для управління оголошеннями Adsense.

15. http://archeos.org.ua/?p=1941 – британська бібліотека виклала у вільний доступ старі зображення. Закон про авторське право до них вже не відноситься.

16. http://www.freedigitalphotos.net/ – фотобанк де можна завантажувати безкоштовно прекрасні фото. Але в замін потрібно ставити зворотнє посилання.

17.http://vk.com/cc – сервіс скорочення посилань від Вконтакті. Таких сервісів є багато, але дуже багато ненадійних, перекидають на “ліві”сайти. А тут, як не як – сервіс від Вконтакті.

18.http://webliberty.ru/smayliki-na-bloge-wordpress/ - як вставити в поле коментування смайлики без плагіну. Це для тих, у кого сайт працює на WordPress.

6 коментарів

  1. Олексій

    В картинки бите посилання і я її кинув а не Віктор.)))

  2. Точно, я такого не кидав) Павло наплутав, буває)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*