Мої закладки (4)

цікава інформаціяОсь прийшла черга поділитися черговими сайтами доданими в закладки. Впевнений, що частина з них буде цікавою і вам. Так сталося, що в цей випуск присвячений самим тільки фото (майже), але все одно, вам повинно сподобатись.

1. http://bigpicture.ru/?p=430756 можна подивитись як організовано виробництво грошей та цінних знаків на російському підприємстві «Держзнак».

Як бачите, там працівники мають справу кожного дня із величезними сумами грошей. Чим не мільйонери? 🙂

2. http://bigpicture.ru/?p=367801 фото про життя найбільш «холодного» населеного пункту в світі. Якщо чесно, то я більше люблю холод ніж спеку, але це вже занадто…

Таке враження що ці морози можуть показати свою силу і через екран монітора. Бррр

3. http://bigpicture.ru/?p=429347 підбірка цікавих фото. А знаєте чим цікавих? Тим що це не фото, це картини створені спеціалістами комп’ютерної графіки.

Так що тепер можуть «сфотографувати» все що хочете, і ким хочете.

4. http://www.forbes.ru/milliardery-photogallery/244016-10-milliarderov-kotorye-ne-zakonchili-shkolu/photo/1 вам завжди батьки казали «вчися, щоб мати багато грошей»?

Вони трошки помилялися. Можна стати мільярдером навіть не закінчивши школу. Подивіться самі.

5. http://comments.ua/life/423637-sozdan-proekt-pozvolyayushchiy-cheloveku.html тут можна порівняти свої розміри із багатьма відомими науці предметами. Ви побачите, наскільки ви великі, і наскільки маленькі. Дійсно, заставляє по-іншому поглянути на світ.

6. http://bigpicture.ru/?p=428530 скоріше всього ви чули про хлопців, які руйнують легенди. Є така програма на телебаченні.

Отут зібраний 21 популярний міф який вони розвінчали. Деякі речі там дійсно цікаві.

7. http://extrastrong.ru/2012/10/13/world-largest-bodybuilders/ автор склав рейтинг культуристів із найбільшими об’ємами. Тих, хто цікавиться силовим спортом це повинно зацікавити.

8. http://bigpicture.ru/?p=187580 – а на вашій роботі також так класно працювати як в компанії Гугл? Навіть мені, прихильнику анти корпоративного стилю життя це сподобалось. 1-2 місяці я б там попрацював.

9. http://www.adme.ru/illustration-and-photography/luchshie-fotografii-mesyaca-555355/ зібрані найкращі фото місяця за версію одного із сайтів.

10. http://protofoto.ru/ekspeditsiya-na-yuzhnyiy-polis.html всі чули про дослідника Антарктиди Роберта Скотта. І всі знають що він загинув від страшного холоду. Та не всі знають що вони залишили нам цікаві фото. Прошу, дивіться.

11. http://protofoto.ru/titanik.html унікальні фото сумновідомого «Титаніка». Більшість я побачив вперше.

12. http://www.adme.ru/rejtingi/vpechatlyayuschie-fotografii-2013-527305/ вражаючі фото 2013 року. Деякі не так вражаючі, як просто передають красу життя.

13. http://freejournal.biz/article2287/index.html унікальні фотографії терактів 11 вересня. Я цього до того не бачив. Кажуть, що до того їх не можна було публікувати в пресі.

14. http://protofoto.ru/antarktida-ledyanoy-kontinent.html старі фото Антарктиди та Ірландії http://protofoto.ru/1216.html Так, для загального розвитку.

15.http://esquire.ru/numbers#629 представлені досить цікаві цифри.

16.http://lurkmore.to/%D0%91%D0%BE%D0 нестандартно та з гумором про бойові мистецтва.

17. http://www.novayagazeta.ru/society/59903.html?print=1 ви звертали увагу як багато коментаторів для певних новин в інтернет-ресурсів? Виявляється що існує така професія: «коментатор». І він коментує певну подію чи статтю так, як скаже той, хто платить йому зарплату. Так що не у все вірте що пишуть та коментують. Я так розумію, що кожна велика політична сила має таких «працівників».

One comment

  1. Який же я великий і, одночасно, який же я мікроскопічний…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*