Мої закладки (5)

лев і людинаЯк завжди публікую нові цікаві сторінки збережені мною в браузері.

1. http://bigpicture.ru/?p=438353 – класні фото морозної зими. Ще трохи і в нас випаде сніг. Так що можна почати морально готувалися 🙂

2. http://comments.ua/ht/425761- тут розвінчують комп’ютерні міфи. Прочитайте чи варто повністю розряджати нову батарею перед зарядкою, чи різко витягнута флешка не збереже інформацію, чи полоски біля антени на мобілках означають якість зв’язку.

3. http://wpnew.ru/lichnoe/vosstanovlenie-zreniia.html блогер робив лазерну корекцію зору і детально описав як сам процес, так і свої відчуття і результати.

4. http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/ – зібрані 20 причин чому ви НЕ повинні ходити в спортзал. Так, подивився і вже сам задумався.

5. http://olladyka.wordpress.com/2012/11/ – хлопака дає поради як правильно шукати інформацію в пошуковій системі. Я, як сеошник більшість цього знав, але все одно корисно прочитати.

6. http://www.adme.ru/istoricheskaya-fotografiya/ – фото знаменитостей в молодості. Якщо ви хочете бачити які були молодими Мерилін Монро, Бітли, Сальвадор Далі, Міла Йовович, Путін, Нікулін, Біл Гейтс, Барак Обама, Біл Клінтон, Майкл Джексон, та багато інших, – то вам сюди.

7. http://bigpicture.ru/?p=437282 – зібраний десяток кольорових фотографій столітньої давності.

8. http://philanthropy.ru/blogs/2013/09/19/13123/#.Uk63XFNy92m – як розрізнити обман в інтернеті коли просять поділитись інфою про допомогу. Визнаю, я сам подібну річ перепостив. Так що читайте, це треба знати.

9. http://www.adme.ru/illustration-and-photography/- а тут можна побачити як виглядали в молодості Катрін Деньов, Чарлі Чаплін, Борис Єльцин, Брижит Бардо, принцеса Діана, Фреді Меркюрі, Барак Обама та Адольф Гітлер.

10. http://travel.tochka.net/ua/ – можна більше дізнатись про будинки на колесах (кастенвагери). Якщо чесно, то це мені дуже сподобалось, адже вам не потрібні ні чужа кухня, ні готель, ні туалет. Все ваше. Так можна об’їхати увесь світ!

11. http://bigpicture.ru/?p=439143 троє хлопців вирішили пожити разом із левами в Ботсвані. Троє людей, прайд левів і … на відстані багатьох кілометрів ніяких людських поселень. Та, не смішно.

12. http://vsegda-tvoj.livejournal.com/6500290.html дівчина з краматорська купила фотоапарат і почала фотографувати своє життя. Я обійдусь без висновків, нехай кожен зробить їх сам для себе.

13. http://interest-planet.ru/blog/Asia/834.html – 80 невідомих фактів про Японію. Так, для загального розвитку згодиться.

14.http://censor.net.ua/photo_news/255170 – перша чеченська війна очима іноземного фотографа. Так, до нас це не має відношення, але потрібно щоб всі бачили як виглядає війна без прикрас. Це не хлопчачі ігри у «войнушки» і не красиве кіно. Це бруд, кров, болото, розчарування, страх і злість. Кому цікаво, тут в’єтнамська війна http://rusimage-ru.livejournal.com/207049.html Враження ті самі.

15. http://interest-planet.ru/blog/how-to-travel/ – зібрані матеріали із порадами для туристів. Можливо комусь стане в нагоді.

16. http://masterok.livejournal.com/846557.html – а ви знали що при підйомі на гору Еверест гине багато людей, і що їх ніхто не хоронить? Не знали? Прочитайте, там багато шокуючої інформації. Є можливо для когось жахливі фото, так що подумайте чи переходити за посиланням.

17. http://blognews.am/rus/news/85104/ – 20 порад як вижити в час небезпеки.

18. http://bigpicture.ru/?p=416600 – найкращі інтер’єри відомих світових оперних театрів.

19. http://blognews.am/rus/news/86053/ – смішні весільні фото. А як інакше, адже цей день повинен запам’ятатись надовго!

20. http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/- 10 фото, які доказують що мрії збуваються.

2 коментарі

  1. Мда… життя тої дівчини з фотиком – то зовсім не життя…
    І станціям метро нашим до такого далекувато. Хоча є цілком пристойні в Києві.
    Не знав майже половину про пошук гугла. Особливо цікаве “або” 🙂

    • “життя тої дівчини з фотиком — то зовсім не життя” – та так, безробіття, нема цілі життя, перспективи, п’яні оргії. Яке то життя?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*