Простий спосіб підняти Alexa Rank

AlexaRankЦе стаття виключно для сеошників, так що у всіх інших читачів прошу вибачення.

Трошки теорії

Alexa Rank – показник, який дозволяє приблизно оцінити відвідуваність сайту. Адже не всі ресурси мають лічильники відвідуваності. А ті що мають, дуже часто закривають статистику від сторонніх очей.

Завдяки ж Alexa Rank ми можемо більш-менш точно оцінити популярність ресурсу серед користувачів інтернету. Потрібно знати, що чим менше число Alexa Rank, тим краще.

Тобто, якщо Alexa Rank  вашого сайту 10 000, то ви входите в 10 000 найвідвідуваніших ресурсів. Якщо Alexa Rank – 25, то ваш ресурс входить у двадцять п’ятку найвідвідуваніших ресурсів світу (непогано).

Дізнатись рейтинг свого сайту дуже просто. Йдете на офіційну сторінку http://www.alexa.com/, і вводите адресу свого ресурсу.

В мого блогу зараз 6,037 (було навіть 5 тисяч з копійками).

Дані система бере із тулбару Alexa Rank, а також інших сеотулбарів. Коли сеошник із встановленим таким тулбаром заходить сайт, останній отримує отримує +1.

Тепер про легкий спосіб «накрутити» рейтинг

До речі, я про нього дізнався випадково, ніде не читав.

Бо скрізь пишуть стандартні поради, які постійно повторюються.

Дивіться, оскільки сеошники в браузерах встановили тулбари, значить потрібно їх «запрошувати» на свій сайт.
Можна залишати коментарі до цікавих статей, читачі по них переходитимуть на ваш ресурс.

В мене ж вийшло по-іншому. Я регулярно публікую  підбірку цікавих матеріалів знайдених в неті http://pavlofox.net/tag/moyi-zakladky/.   Нічого складного немає в цьому, просто ділись своїми закладками з іншими. Особисто я ці блог-шоу люблю читати.

Після чергової публікації, випадково в статистиці побачив, що на мій ресурс перейшли із адмінпанелі сайту, про який я згадував у публікації.

Все логічно, адже коли згадуєш інший сайт на WordPress (про інші CMS не знаю), в адмінпанелі вебмайстер це побачить. І не важливо, відкрите це посилання, чи закрите для пошукових систем.

Таким чином, нехай із 30-60 опублікованих посилань на ваш сайт перейде всього декілька вебмайстрів, але вони часто мають ці сеотулбари. Відповідно піднімають Alexa Rank.

Ось такий легкий спосіб покращити показники сайту.

У моєму випадку це вийшло як побічний ефект, бо цей рейтинг мені ні до чого.

Але будете знати, може знадобиться.

P.S.Тільки що, все-таки встановив на «запасний» браузер цей тулбар. Завантажити можна отут http://www.alexa.com/toolbar .

P.P.S. Якщо цікаво, то це рейтинг найпопулярніших в Україні сайтів за версією Алекса: http://www.alexa.com/topsites/countries/UA  (в першій десятці мене там нема 🙁 )

А це найпопулярніші запити прямо зараз http://www.alexa.com/whatshot#hotsearches

4 comments

  1. І моїх сайтів в тому рейтингу нема 🙁 Треба задосити алексу за те що не додали 😀

  2. Цей рейтинг легко накручувати, достатньо обновляти сторінку час від часу 🙂 А який тулбар потрібно поставити, щоб алекса приймала?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*