Підслухана розмова

водка, горілкаЯ вчора їздив на село. Добираюсь міською електричкою, і нам їхати рівно 20 хвилин. Всі сидячі місця були зайняті, і я стояв у тамбурі.

Біля мене стояли ще двоє хлопаків — один побачив іншого знайомого, і вони розговорились. Поїзд тарахтів по коліях, і до мене долітали ключові слова: випив, на роботі розвели спирт, любить нахаляву випити, взяв в магазині дві фляшки, взяли закуску, Микола випив, але сильно п’яний не був, і т.д.

Не повірите, але така розмова тривала всі 20 хвилин, а потім вийшов я і один із цих хлопів.

Я навіть на пару секунд подумав: може то розіграш, типу “прихована камера”. Але потім прийшло розуміння: яка там прихована камера, у людей дійсно в голові ці нескладні, прості речі.

Нікого не хочеться судити, але могли ж поговорити про секрети із отримання кращого врожаю чи боротьби із бур’янами; поділитись враженнями із якогось фільму, книги чи відвіданого міста; поговорити про збільшення прибутку (наприклад, продавати щось на базарі); обговорити вигоду покупки мотоблоку; похвалитись успіхами внуків, і т.д.

Але ні, 20 хвилин розмови і думки про випивку. При цьому вони не виглядали алкоголіками, звичайні хлопаки, яких більшість у приміській електричці.

Найцікавіше, що такі люди люблять нарікати, на малі доходи і поганий рівень життя. А який він буде, якщо у тебе в голові тільки випивка? Ти що, можеш при цьому збільшити продуктивність праці у рази, щоб у рази більше заробляти?

7 comments

 1. Сподобались роздуми.

  • Мої чи тих хлопів? 🙂

   • Якщо об’єктивно – то кожен сам “вирішує” який шлях для нього кращий. Якщо людині подобається бухати – значить для нього це хороший спосіб життя. І ми не маэмо права його в чомусь звинувачувати чи забороняти щось, якщо при цьому він не обмежує права інших.

    Немає об’єктивно хорошо чи поганого, це суб’єктивні термни, вони можуть бути лише відносно когось.) Твої.)

    • Але є одне але, всі ці розмови і поведінку можуть побачити діти, а вони вибору не мають, лише приклад.

    • Сам собі суперечиш?) Почвав речення з “якщо об’єктивно”, а закінчив “немає об’єктивно хорошого чи поганого”…

 2. Теж саме я бачу кожен день… Давай нові тексти, не дивись на те, що вони не монетизуються, за то приносять багато користі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*