Підсумки 2014 року та плани на 2015

шахи думатиЩось не дуже хотілось писати цю статтю. Особливо після прочитаних підсумків деяких російських блогерів. Типу цього http://ideafox.ru/ чи цього http://isif-life.ru/ .

Сильно хвалитись нема чим. Але в кожного свій шлях, тому роблю те, що можу.

На минулий рік було написано 10 цілей, з них виконав майже три.
Написав електронну книгу про створення сайтів. Планував написати 150 статей. В результаті написав 200 (з цією). Тепер на блозі 616 статей. Непогано. Ще б відвідуваність була відповідна. Нічого, почекаю поки дублі сторінок зійдуть.
Був план за рік прочитати 100 книг. Прочитав на даний момент 98. З одного боку не досягнув цілі. Але це ж 98 книг! Не впевнений що всі професори стільки читають. Але на наступний рік не буду таку велику планку ставити. 70 буде достатньо.

Всього іншого не виконав. Я не міг зрозуміти чому. Але недавно прочитав, що не можна ставити цілі, які сильно зав’язані на іншій. А в мене цілі залежали від прибутку в місяць, який вийшов меншим, ніж планувалось 🙁
Тому потрібних речей не купив.

Ще за рік продивився (прочитав) декілька десятків всяких відеокурсів. І зробив з десяток спроб розпочати бізнесок (слово таке придумав 🙂 ).

Але щось не дуже «везло». Останнього разу написав 49 статей. З них купили тільки 1. Одну 🙁

Думаю, що нічого страшного не станеться, якщо попрацюю контент-менеджером чи менеджером проектів. Знання та потрібний досвід, думаю що є.

Надихнув на такі думки ось цей пост: https://www.facebook.com/pylyp.d

Є певне розуміння як шукати дану вакансію. Спробую.

Як і минулого року, складу цілі на рік максимально точно. Потрібно буде звернути увагу на продуктивність часу. Взяти до уваги правило Парето (20% зусиль дають 80% результату).
Зовсім випадково (кінець року ні при чім) натрапили на очі оголошення, де хлопака оцифровує старі плівки від фотоапарата. Я замовив собі, і частину він вже оцифрував.

Вчора сидів трошки, і в графічному редакторі «шаманив» (це ж не із дзеркалки).
І знаєте, вчора пішов спати із трошки неспокійними думками. Бо дивлюсь на ніби недавно зроблені фото, а пройшло насправді 9-15 років! Вже багатьох людей немає, навіть собацюри вже нема 🙁

AA013A

Моя бабця і Барсік

 

Дійсно, дуже швидко час йде. Тому в наступному році слід менше витрачати часу на непотрібні речі, а робити тільки важливе. Для цього обов’язково напишіть цілі на рік, і кожного разу питайте себе: «чи те що я роблю зараз наближає мене до досягнення своєї цілі»?

Нагадаю, як правильно ставити цілі:

-повинна бути вимірювана. Не «я за рік трошки схудну». А «я схудла на 7 кілограмів».

-потрібно ставити чітку дату виконання. Не «скинути 5 кілограм», а «31 грудня 2015 року я важу 70 кілограм».

-цілі повинні бути реальні. Якщо заробляєте зараз 3000 гривень, то не ставте ціль 30 000 гривень. Поставте для початку збільшення у 20-50%. А коли натренуєтесь досягати цілей, можна і «розігнатись».

-цілі повинні бути позитивні, без частки «не».

-ставте ціль в теперішньому часі. Не «я зароблю 1 000$». А «31.12.2015 я заробляю 1 000 доларів».

-запишіть на папері своєю рукою. Не записана ціль – порожні мрії.

Ну от така остання стаття 2014 року вийшла. Бажаю, щоб таки записали свої цілі, і щоб вони збулись так, щоб вас у приклад ставили хлопці, згадані мною у першому абзаці.

Всього доброго! Ще побачимось.

7 коментарів

  1. Стільки прочитаних книг можуть викликати зворотній ефект, з розуму зійдеш. Більше розваг.

  2. Ну ти хоча б на книжки час витратив, а я на серіали…

  3. Ану не вішати носа! Твої здобутки досить суттєві, і не варто оцінювати себе лише в грошовому еквіваленті. Не хочу, щоб ти зазнався, але я, коли мені не хочеться писати, звіряюся за твоїм сайтом: “О, Павло вже нову статтю написам – ану геть лінощі і швидко за клавіатуру”. Пам’ятай не лише правило Парето, але з закон переходу кількості в якість: зроблено багато – буде бажаний результат.

    • До речі, на сайті про папуг вчора прийшло 2730 людей. Це рекорд. Сьогодні має бути ще більше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*