Плагін для браузера WOT

плагінТим, хто часто користується інтернетом, купує там товари чи замовляє послуги потрібно бути впевненим у своїй безпеці.

І справа тут не завжди у вірусах, як більшість думає. Псевдо інтернет-магазин може не мати вірусів, але вам пришлють неякісний товар (і то у кращому випадку).

Також, слід бути впевненим щодо тої чи іншої системи заробітку на сайті, тізерних мереж. Можна пошукати відгуки користувачів, але не завжди вони є, а інколи просто проплачені.

Так що треба шукати інший вихід. Виявляється все геніальне просто. Існує плагін для браузерів, який називається WOT.

Принцип його дії досить простий: користувач встановлює в браузер цей додаток, і має можливість за його кольором бачити ступінь надійності того чи іншого сайту. Якщо той чи інший ресурс заслуговує на довіру, то значок при перебуванні на цьому сайті буде зеленого кольору, в разі претензій користувачів – жовтого. Ну а якщо червоного, то, у більшості випадків не варто з таким проектом мати справу. При спробі перейти на такий сайт, система покаже вспливаюче вікно із застереженням.WOT-plagin2

Кожен сайт може оцінити сам користувач, достатньо тільки зареєструвати свій акант в системі WOT. Правда, колір значка починає забарвлюватися при досягненні певної кількості голосів. До того часу він буде сірим.

Хоча система WOT є досить надійною і таких потужних аналогів немає, не завжди оцінка виставлена у ній буває справедливою.

Адже оцінку ставлять прості користувачі, і в тій чи іншій ситуації вони можуть спеціально поставити низьку оцінку сайту, хоча на ньому не буде вірусів чи спаму.

Зокрема, є сео блоги з яких я взяв для себе дуже багато інформації.  Це http://sickboy.ru/ та http://trynyty.ru/ . важко сказати чого їх так жорстоко оцінюють, адже на їхніх ресурсах повно корисної інформації. Люди приклали стільки зусиль щоб зробити хороші ресурси (повірте, це не так просто і легко) і їх так мінусують. Прикро. Можливо це конкуренти, можливі так роблять ті, хто не хоче щоб інші отримували там хороші знання. Можливо через те, що автор проекту Трініті Володимир Бєляєв трошки «агресивно» заробляє гроші, але він їх не краде, і взамін дає хорошу інформацію. Пошукайте його відео курси – там багато хорошого.

Також, відвідувачі часто «мінусують» сайти через політичні переконання. Наприклад, сайт партії Регіонів http://www.partyofregions.org.ua/ також має негативний рейтинг.

Причин отримати негативний рейтинг може бути багато. Зокрема спочатку я на свій сайт про сад та город розміщував скан зі старих (20-30 років) сільськогосподарських книжок.

Як виявилося, інші сайти, в тому числі російські також розміщували сканований текст. В результаті в нас виявився на сайтах копі паст. Видно вони подумали що це я в них вкрав текст. Напевне не подумали що я як і вони зісканував чужу книгу.

В результаті напевне цього, мій рейтинг став «червоним» – напевне вони мене замінусували. Потім я повністю змінив текст на копірайтинг, і з часом позначка стала жовтого кольору. Вже легше.

Також, причиною негативного рейтингу можуть бути релігійні та політичні питання.

Так, в мене на одному із сайтів є стаття про те, як розмовляти зі Свідками Єгови. То вони на неї реагували досить «пожвавлено». Спочатку активно коментували (прийшлось закрити там коментарі) а потім ще й на пошту листи писали. В такому випадку я зовсім не впевнений що вони мене не мінусують. Якщо знають про систему WOT, звичайно.

Так само всілякі політичні питання. Політичний опонент не згідний із твоєю позицією також може наробити лиха.

Як накрутити показник WOT? Я не знаю як. Певний час досить старанно шукав в інтернеті, але не знайшов виходу. Пробував із змінним IP – не допомагає. Можна покращити ситуацію якщо у вас є багато друзів котрі мають встановлений цей плагін або на роботі компи мають різні адреси, і ви маєте до них доступ. Свого часу я так робив 🙂

Тепер як встановити плагін WOT. Тут все дуже просто. В браузері Mozilla Firefox достатньо зайти у вкладку «додатки» і в поле пошуку ввести назву плагіна. Після цього встановити і перезавантажити браузер.

Для Google Chrome потрібно вибрати «налаштування», далі «розширення» і «інші розширення». Потім потрапляємо у веб-магазин браузера. Після цього потрібно встановити додаток.aa

Коли встановлений WOT потрібно натиснути на значок і вибрати «додати свій коментар». Після цього на сторінці яка відкриється натисніть зареєструватися.bb

Ось і все. Якщо часто «буваєте» в інтернеті – встановіть плагін WOT. Я не пошкодував.

4 comments

  1. В мене був від Авасту схожий плагін Web Reputation, але WOT, схоже, потужніший. Встановив, протестую.

  2. Треба ставити, бо можна навіть не знати, що твій ресурс “замінусували”.

  3. Підтримую, користуюся даним плагіном і навіть ще декількома схожими.

  4. Треба поставити, дякую Павло.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*