Плагін «Заплати лайком». Мій досвід

заплати лайкомХочу розповісти тут про свій досвід використання нашумілого плагіна «заплати лайком». Не помилюся, якщо скажу, що все написане до нього, буде відноситися і до безкоштовних його аналогів.

Трошки про принцип роботи. При встановленому та активованому «заплати лайком» відвідувач не побачить частини статті, а замість цього буде повідомлення та кнопки соціальних статей. В разу, якщо він захоче прочитати статтю, він змушений буде натиснути на одну з них. Після цього увесь матеріал стане доступним (якщо нічого не глюкане).

Для чого цей плагін? Не секрет, що пошукові системи дуже позитивно реагують на природні посилання. Із соціальних мереж у тому числі.

Як же ж заставити відвідувачів ресурсу ставити «лайки»? Можна, звичайно, писати цікавий чи скандальний матеріал, можна в кінці статті ставити кнопки соціальних мереж із закликом поділитися, можна створювати групи в соціальних мережах, і т.д. Але таким чином збирати всі ці лінки буде довго і нудно. Завдяки плагіну «заплати лайком» ситуація має оживитися, і процес піти веселіше.

Як я сказав вище, встановив я і собі такі пагін. Він платний, бо на відміну від безкоштовних варіантів, власники акаунтів у сережі Вконтакте також можуть також залишити лайк.

Для тестування плагіна  вибрав 6-7 найвідвідуваніших сторінок на своєму блозі. Закрив приблизно половину тексту плагіном. З цим я помилився. Оскільки більшості читачів половини тексту достатньо, і вони без усіляких лайків залишали сторінку.

Після цього залишив вільним тільки приблизно один абзац. Тоді вже справи пішли краще.

Але лайків не було за тиждень більше ніж 30 на тих декількох сторінках. В основному на 3-4-х, а на деяких люди не клікали, і я там плагін деактивував. Залишив тільки на 3-х. Але й ці 35 посилань із соцмереж – добрий результат. В мене на всьому ресурсі за весь час існування було менше.

Чому я так зробив? Та тому, що плагін має подвійну дію. З одного боку збільшує кількість посилань із соціальних мереж, а з другого боку – погіршує поведінкові фактори! А про це ніхто не говорить. Адже більшість відвідувачів не лайкає, а залишає закриту сторінку. Добре, нехай один із 5-10 відвідувачів лайкне, але ж скільки залишить сторінку на протязі декількох секунд! А пошуковим системам таке скоріше всього не сподобається.
В мене на одній із відвідуваних сторінок стоїть партнерське посилання на відео курс. То в кабінеті партнерки я бачу скільки людей перейшло. До встановлення «заплати лайком» було переходів по 5-15 за день, то після його встановлення стало 1-2. Робіть висновки.заплати лайком

Ще один момент. Люди дуже не люблять бути першими, їм більше властиво мавпувати. От тому так важко ставлять перші коментарі, повідомлення в форумах, перші підписки, ті ж перші лайки. Тому, бажано щоб на лічильниках лайків не стояли нулі. В мене ті сторінки, які не мали зовсім лайків, так їх і не отримували. А ті що якось отримували – потрохи набирали.

Висновок. Плагін «заплати лайком» має право на існування,  на сторінках відвідуваних ресурсів де вони стоять – купа лайків.

Але є застереження. Потрібно закривати від відвідувачів тільки деякі сторінки, ті, що мають особливо цінний контент. Бо, як я сказав вище, відсоток відказів там де стоїть цей лайк може бути високим. Врахуйте це. Там, де люди не клікають, плагін знімайте.

Приклад його роботи можете подивитися тут http://pavlofox.net/yak-kupyty-tovar-na-kitajskomu-sajti/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*