Плагіни, які встановлені на моєму блозі

плагіни WordPressВирішив написати про плагіни які стоять на моєму блозі, бо і сам люблю читати подібні речі. В результаті ознайомлення із плагінами інших блогерів, може додати якийсь і собі. Те саме, напевне, пригодиться і вам. Так що, поїхали!

404 Notifier – плагін знаходить посилання на існуючі сторінки на вашому блозі і попереджує по пошті про знайдені помилки. Зараз неактивний.

Ad Injection – можна встановити рекламний чи будь-який інший код на початку кожної сторінки, в кінці чи посередині. Мені подобається, дуже зручна річ. Можна налаштувати так, що в деяких розділах реклама не показуватиметься.

Akismet – відсортовує коментарі спамерів. Без нього ніяк. Інакше з ресурсу буде помийка.

All in One SEO Pack – плагін, який допоможе правильно оптимізувати сторінки під пошукові запити. Дуже зручно і просто.

Aprove only russian comments – доповнює вище описаний плагін. Не пропустить коментарі не на кириличних мовах. Ті хто має блог, знають, скільки буває коментарів спамерів на англійській. А так, тхьу-тьху.

BackWPup – робить резервні копії вашого блогу. Потрібна річ, щоб не втратити улюблений проект в разі проблем на хостингу.

Broken Link Checker – шукає биті посилання (які ведуть на неіснуючі сторінки). Активізовую його час-від-часу, щоб блог був швидшим. Інколи може помилятися, тому перевіряйте все вручну.

Configurable Tag Cloud – плагін показує хмаринку тегів. Дуже багато налаштувань. Неактивний.

Contact Form 7 – конструктор контактних форм. У мене така форма створена на блозі на сторінці «Написати автору».

Copyrighted Post – завдяки йому, є можливість у кінці кожної статті ставити повідомлення про авторські права. В принципі, плагін не обов’язковий, але я поставив. Нехай стоїть.

Dagon Design Sitemap Generator – генерує карту сайту для людей. Ви можете побачити результати його роботи, якщо зайдете на сторінку «Всі статті блогу».

Filosofo Comments Preview – дає можливість коментатору блогу попередньо подивитись як виглядає його писанина. В мене він зараз неактивний.

GD Star Rating – є можливість оцінювати кожний пост. Біля кожної статті будуть жовтого кольору зірочки, і читачі самі визначать чи цікавий той чи інший запис.

Google XML Sitemaps – створює карту сайту для пошукових систем. Неактивний.

Header and Footer – можна вставити скрипт чи код на початок та кінець сторінки.

Highlight Author Comments – виділяє написані автором блогу коментарі певним кольором чи шрифтом. Річ потрібна, адже відповіді власника сайту повинні виділятися.

Hyper Cache – кешує вебсторінки блогу, таким чином зменшуючи навантаження на хостинг. Якщо чесно, то його роботу не помічаю, але знаючі люди кажуть що це річ потрібна. Ну нехай буде.

Locked Content – аналог плагіну «Заплати лайком, тільки тут потрібно внести числовий код, щоб побачити закриту частину сторінки. А код можна висилати тим, хто, наприклад, підписався на вашу підписку. Неактивний у мене.

Login LockDown – не дає користувачу вводити більше ніж вказано в налаштуваннях неправильних паролів входу в адмінку. Це для безпеки вашого блогу.

Math Comment Spam Protection – перед відправленням коментаря, відвідувач повинен вирішити нескладне математичне завдання. Це захист від спамерів. В мене він неактивний.

MCEComments – плагін замінює звичайне поле коментування в невеликий текстовий редактор. Відвідувачам буде дуже зручно!

Pay With a Like – плагін «Заплати лайком». Закриває частину сторінки. Закрите можна побачити, якщо натиснути якусь із кнопок соціальних мереж. Зараз в мене неактивний.

Qip Smiles – додає смайлики до панелі коментування.

Related Posts via Taxonomies – в кінці кожної статті дає список подібних.

RusToLat – створює ЧПУ адрес сторінки. Тобто, замість ось такого «status=all&paged=1&s=» адрес буде такий «plaginy-na-blozi».

Special Text Boxes – виділяє певний текст кольором чи оформленням. В принципі можна ставити, можна ні. Може деактивую.

Subscribe To Comments – дає можливість коментаторам підписатися на коментарі інших відвідувачів.

Terms Descriptions – автоматизовує внутрішнє перелінкування на блозі. Річ потрібна, лиш би працював коректно. Зараз неактивний.

Theme Authenticity Checker (TAC) – перевіряє вибрані вами теми для блогу на наявність прихованих та закодованих посилань. Активізовуюю його періодично, в разі потреби.

TinyMCE Advanced – покращує стандартний редактор WordPress для написання постів.

Top Commentators Widget – показує кращих коментаторів. В принципі, можна то зробити за допомогою коду, але я в тому «нє очень». Так що стоїть плагін.

WordPress Gravatars – дає можливість вставляти граватарки в коментарі.

WP-CopyProtect – не дає скопіювати текст на вашому сайті. В мене неактивний.

WP-PostViews – показує яку кількість разів той чи інший пост був прочитаний.

WP Ajax Edit Comments – коментатори можуть відредагувати написаний коментар протягом часу встановленого в налаштуваннях.

WP No External Links – закриває всі посилання на сторонні ресурси тегом Nofollow. В разі потреби, в певній статті його можна відключити.

Ну ось і все, це всі плагіни які стоять на моєму блозі. Якщо чесно, то після цієї статті виникло враження що їх щось забагато…
Треба буде щось тим робити. Замінювати кодом чи щось таке.
До речі, не встидайтеся, якщо вважаєте що якісь плагіни не потрібні – поле коментарів внизу.

6 коментарів

 1. Пізнавально, надихнуло і собі таку статейку зробити 😉

 2. ого-го я в шокові

 3. Олександр

  Багатьсько шось.. Теги є в стандартних функціях вордпресу, деякі плагіни марні, наприклад, логінлодаун, ті хто шарять можуть легко його обійти, а ті хто не шарять не зламають блог і без нього..
  Я б більшу половину замінив функціями, у мене лише кілька плагінів стоїть купу повидаляв,бо вважаю, що вони не потрібно, блогери просто помішені на непотребі =)

 4. Та кажу, що треба буде щось з тим робити.
  До речі, напишіть подібний пост. Буде цікаво почитати що у вас стоїть.

 5. Павле, знову завітав на твій сайт за цікавою інформацією. Знайшов багато пізнавального, але й помилку: в описі плагіна Hyper Cache бите посилання.

  • Дякую, Валерій!
   Вже виправив. Ці биті посилання дуже не люблять пошукові системи. Тепер на одне буде менше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*