Платні коментарі та тупі американці

Є в мене сьогодні бажання висловити дві думки. Але нема бажання розтягувати це діло на дві статті – «водичку» ніхто не любить читати. Тому дві різні теми вміщу в одному матеріалі – вибачайте.

Платні коментарі.

Є такий сервіс http://work-zilla.com/ . Тут усі бажаючі можуть дати якесь завдання, або самому виконати завдання за відповідну винагороду.

Так, дехто просить зробити сайт, хтось просить скачати певну версію Фотошоп, ще хтось хоче перевести аудіо в текст.

Ось і я собі зареєструвався, тепер можу і сам заробляти тут, і при потребі залишити завдання для кого.

Продивляючись завдання, звернув увагу, що є певна кількість замовлень на платні коментарі.

Тобто просять за винагороду поставити хороший коментар.

Ось тут просять поставити позитивний відгук:Screenshot_4

Тут також просять поставити позитивний відгук про інтернет-магазин із продажу сейфів.Screenshot_3

А тут  вже просять поставити відеовідгук про школу вивчення англійської мови. Текст виступу вишлють завчасно:Screenshot_2

Як ви бачите, дуже і дуже багато відгуків в неті є платними, і треба уважно до них відноситись.

Скажу більше, навіть у дуже і дуже відомому в Україні інтернет-магазині я побачив відгуки написані під різними іменами, але чомусь дуже подібні. Ось приклад (виділений текст в обох повторюється):1

2

Також, продивляючись відгуки про цифрові фотоапарати, побачив що той самий користувач ставить однаковий негативний відгук, але для різних виробників фотоапаратів.

Тут коментар для моделі Nikon:Nikon D3100

А тут вже для Canon:Canon EOS 1100DВін таких коментарів залишив штук 5 (це що тільки я побачив). Взамін пропонував якусь модель “мильнички”.

Висновок. Слід дуже і дуже обережно відноситись до всіляких відгуків, статей та коментарів в інтернеті. І це відносить не тільки комерції. Не секрет, що є спеціально найняті «коментатори», які ставлять коментарі вигідні тим, хто їм платить.

Тупі американці.

Побачив на днях фотографії звичайних дитячих лікарень Росії та США.

Ось тут перейдіть за посиланнями, і переконайтесь самі про різницю.

http://uglich-jj.livejournal.com/67006.html http://uglich-jj.livejournal.com/62883.html http://uglich-jj.livejournal.com/62312.html

Якщо чесно, то після перегляду цих фото мені стало соромно. Соромно, бо я сам був любитель покритикувати США (там є за що), поговорити про масонів, світову змову, і т.д.

Деякі люди пішли ще далі, вони на критиці американців взагалі побудували свою кар’єру. Маю наувазі Михайла Задорнова. Його історії про «тупих американців» люблять слухати мільйони людей.

Але тепер я здається дещо зрозумів. Усім цим «словоблудієм» не можна, прикрити відношення до, наприклад, хворих людей. Саме воно показує де більше людяності. Якщо когось не переконав – ще раз перейдіть за посиланням вище та подивіться фото.
Або гляньте тут: http://www.putin-itogi.ru/rab-na-galerah/

Та й поширена думка про «тупість американців» починає викликати в мене великі і великі сумніви. Якщо вони такі тупі, чому в них наймогутніша економіка та держава? Це раз.

Крім того, згадалися ті маєтки наших керівників: Межигір’я, дачні будиночки, дорожезні службові авто. І порівняйте, наприклад, із дачею президента США чи канцлера Німеччини. 46

Що було б, якби, вони жили як наші керівники? Думаю, що «тупі американці» наступного разу не далі їм жодного голосу на виборах. А в нас ти можеш мати з десяток Палаців (та хоч рабів), і тебе знову і знову вибиратимуть у владу. І хто тут тупий? Американці чи ми?

P.S. Кортеж Путіна:

5 коментарів

 1. На рахунок платних відгуків – знаю про них відколи почув про біржі коментарів. Після того до відгуків не так вже й добре ставлюсь. Стараюсь знайти відгук про майбутню покупку серед своїх знайомих) Та і пишучи відгуки можна заробити більше мінімальної зарплати українця, сьогодні сам в цьому переконався (сьодні кілька годин писав коментарі на одні піржі, про результати завтра напишу в блозі).

  Щодо тупих американців – звісно казочка, особливо враховуючи, що саме США всіх вчених до себе переманювала тривалий час. Та і зараз умови всі для вчених робить.  Не те що в нас…
   
  А середній клас в США – так, вони живуть стереотипами і “шаблонами”, але в нас люди також ними живуть, при чому набагато гірше… то що там можна говорити про розум…

 2. щодо масонів, то варто вивчити історію виникнення і з якою метою вони утворилися.
   

  • Читав колись про них, але то було давно. Треба буде освіжити в пам’яті інформацію.

   • Якщо коротко – то викорінити зло, яке на той час розквітло в релігійних колах. Пізніше  масони були найбагатшими людьми, які розбудовували суспільство, промисловість, саме вони дали освіту і науку людству. Це бізнесмени, які розуміли, що на невігластві багато не заробиш, а будувати храми задля збагачення, щоби будувати нові храми – немає сенсу. Можна продовжувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*