Книга А. Парабеллума «0+0=2. Почему вы не богатые, если вы такие умные».

парабеллумНапевне у кожного з нас є (в кого нема в того буде) книга, людина, відеофільм, подія, яка більш-менш кардинально змінює його погляд на певні події чи явища.

Книга відомого бізнес тренера Андрія Парабелума «0+0=2. Почему вы не богатые, если вы такие умные» змінила мій погляд на бізнес. Точніше не змінила, а широко відкрила очі.

Автор із перших рядків заставляє уважніше читати книгу:

«Трієчники і прогульники наймають на роботу відмінників. Причому на мізерну зарплату. Ваш однокласник, якому ви давали списувати в школі, вже давно обігнав вас і по фінансах, і за статусом в житті. Люди, які і двох слів правильно зв’язати не можуть, керують величезними компаніями, бізнесами і держпідприємствами. Чи немає тут якоїсь незрозумілої закономірності? Закономірність є – вона описана в цій книзі».

Вас також зацікавило?

Тоді йдемо далі.

Не буду довго тягнути, основну ідею книги розповім одразу: потрібно не нагромаджувати знання та довго готуватися, а просто більше робити. Ось це і є увесь секрет. Хтось скаже: «а як щодо 7 разів відмір». Прочитавши книгу я зрозумів: «поки ви 7 разів відміряєте, хтось вже відріже».

Як пише автор, знання дуже сильно застарівають, фактично те, чого нас вчили в інституті вже потребує корегування. Можна постійно збирати знання, довго готувати якусь справу, і не досягти успіху. Бо насправді потрібно робити швидко, бо потрібно багато спроб.

Ми ж не знаємо точно що приведе до успіху, тому потрібно більше робити!

Парабеллум пише що в нього в бізнесі були падіння та колосальні підйоми, але найбільше успіху досяг коли просто робив, а не задавав запитання «чому».

Зокрема автор розповідає дивний випадок. Він відвідував триденний тренінг відомого бізнес тренера Дена Кенеді. Біля нього сиділа жінка яку він назвав інопланетянкою, бо вона 3 дні сиділа і нічого там не розуміла. В самому кінці семінару вона запитала автора книги про що ведучий говорив 1,5 години. Тоді Парабеллум, просто щоб вона відчепилась порадив їй своїм підписникам (1000чол) запропонувати оплатити за допомогою кредиток доступ до матеріалів.

Через рік, на одному з тренінгів у США автора книги випадково зупинила щаслива жінка, сказала що за допомогою його порад за рік заробила 180 000$. Ось так, людина котра нічого не розуміла в бізнесі, не мудрувала, нічого не змінювала, а просто взяла та зробила.

Андрій каже що більшість із нас знає що потрібно робити для покращення свого фінансового стану, але нічого для цього не роблять. Але Парабеллум каже, що не потрібно бути генієм, щоб отримати дуже багато від цього життя.

Якщо починати перший бізнес із великих грошей – на думку автора ви приречені. Ви повинні самі заробити стартовий капітал.

Якщо ви хочете заробити гроші, ваш образ мислення повинен відрізнятися від більшості людей. Інакше ваш фінансовий стан буде як у цієї більшості.

В книзі звучить порада все перевіряти на своєму досвіді. Як тільки вам ставлять рамки, одразу тестуйте їх на міцність.

Парабеллум шокує ще більше, він стверджує що кількість затраченого часу та зусиль прямо не впливає на ваш заробіток. Відіграє роль ваша креативність.

Чим більше часу ви вкладаєте в проект, тим менше ви в ньому заробите. Час не дорівнює грошам.

Як було сказано вище, потрібно більше робити, і менше готуватися. Важливо отримувати «зворотній зв’язок» від ваших дій: зробили щось – подивились на результати – скорегували.

В книзі багато розумних думок, усіх не буду тут приводити, але закінчу словами автора:

«Але знання результатів не дають. Вам не потрібно більше знати, вам потрібно більше робити!

Знання не допоможуть, а навпаки – завадять. Вам потрібно менше знань і більше дій. Все вирішують дії і впровадження. При цьому не потрібні сорок фішок. Досить впровадити одну. Впровадження всього однієї ідеї і викачування з неї грошей дає більше результатів, ніж впізнавання тисячі ідей. Навіть найгеніальніші ідеї ніколи не принесуть вам грошей, якщо залишаться на рівні ідей.

Якщо вас так тягне до знань, хоча б женіться за навичками, у яких цінність разів у десять вище, ніж просто біля знань.

І рішення потрібно приймати дуже швидко».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*