Як покращити якість фото онлайн

Як покращити якість фото онлайн

Сьогодні розкажу про сервіс, за допомогою якого можна покращити якість фото. Це не безкоштовно, бо покращення (надіюсь Партія Регіонів цю фразу не запатентувала) робитиме для вас спеціаліст.

Справа в тому, що є в мене пару фоток які зняті хорошим дзеркальним фотоапаратом але власник погано налаштував яскравість. В результаті вийшло все надто засвітленим.

Сам не так зле розбираюсь у Фотошопі, пробував виправити, але нічого прийнятного з цього не вийшло. Ясне діло, що таке засвітлене фото вже ідеальним не стане.

Шукаючи в мережі варіанти вирішення (різні уроки) потрапив на онлайн сервіс, де можна завантажити своє фото і спеціаліст сам зробить необхідні виправлення. Вам залишиться тільки через день завантажити виправлену світлину.

Я не любитель платити зайві гроші, але наведені там приклади заставили спробувати, і я замовив.

Ось цей сервіс http://www.fotorotor.ru/

На ньому можна подивитись можливості спеціалістів. Для цього натисніть на певну проблему, і побачите як її вирішили. fotorotor

Кажу, дані приклади мене переконали.

Щоб зробити замовлення слід зареєструватися за сервісі. Процедура стандартна, тому зупинятись на цьому не буду.

Після реєстрації та входу у свій акаунт вам доступні три види замовлення корекції фото.fotorotor2

Стандартне завдання (колір, яскравість, різкість), яка коштує 3$

Типове завдання (можна забрати непотрібні деталі, «збільшити» груди, замінити фон, «переодягнути», і т.д.) – коштує 6 баксів,

VIP завдання коштує 9 $.

Дизайнери намагаються працювати максимально якісно. Дивіться як сказано в їхніх правилах: «якщо фотографія Вам сподобається, дизайнер отримає свій гонорар. Не сподобається – замовлення буде переданий іншому дизайнерові».

Після того як спеціаліст виконає роботу, вам на електронну пошту прийде повідомлення що фото доступне для завантаження.

Добре, вистачить говорити. Тепер покажу що було, і що стало. Я вибрав стандартне завдання за 3$

Було: покращити фото

Стало: покращене фото

Як каже реклама: «результат на ліцо». Кажу ще раз: ідеально не буде, при такому переекспонуванні. Але це вже подібне на фото.

Спеціаліст вирівняв та привів до “людського вигляду” освітленість, повернув мене, бо видно не зовсім тверезий фотограф криво фоткав, ще й забрав на задньому фоні кусок автівки. Останнє не входило в ціну. Так що я задоволений.

Ясне діло, що кожну світлину ви не будете переробляти за 3-6 баксів. Хіба що ви мільйонер. Дещо можна зробити самому в тому ж Фотошопі.

Але, особливо важливі фото, для публікації на сайті, в інших виданнях – сам раз підходять для такого способу покращення якості фото. Подивлюсь, можу цю фотку поставлю в розділі «Про мене». А чому ні?

6 comments

 1. Якість покращили – факт.
  Трошки дорогувато. Але для важливих фото – сам раз.

  • Нормально.
   Просто це був фотоапарат кума, а він знімає у форматі jpg. Якби знімав у форматі raw, то можна було б виправити це переекспонування.

   • В jpg також можна виправити переекспонування, але буде погіршуватись якість. Раджу класну програмку для обробки фото: Lightroom. Користуюсь нею вже багато років

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*