Помста за «любов» з фашистами

розправа над жінками за любов з фашистамиВже може з тиждень, як в соцмережах активно поширювали та обговорювали фото із приниженням жінок котрі «займалися коханням» із нацистами. В основному йшлося про французів, трохи менше норвежців http://brenik.livejournal

Переважна більшість користувачів (я також) стала на бік жінок.  Звичайно, те що вони зробили не є добре. Але … є багато але.

Не факт, що вони це робили без примусу. В такому випадку вони постраждали двічі: від чужих і від своїх.

Та й, можливо, якась частина з них вже давно про це пожалкувала, і шкодує про зроблене.

Перша думка яка в мене виникла при перегляді цих фото була: скільки «повилізало» на вулиці сміливців! Подивіться які вони герої, як готові навести справедливість і знищити колаборантів! Але де ж ви хлопці були коли фашисти входили в Париж? Чому так легко здали Францію?

Ось дивіться як це описує Вікіпедія:

«Німці захоплюють всю британську та французьку артилерію і бронетехніку, транспортні засоби, кинуті союзниками при відступі. Після Дюнкерка Британія опинилася практично беззбройною, хоча і зберегла особовий склад армії.

5 червня німецькі війська почали наступ на ділянці Лан — Аббевіль. Спроби французького командування спішно залатати прорив в обороні непідготовленими дивізіями безуспішні. Французи програють один бій за іншим. Оборона французів розпадається, і командування спішно відводить війська на південь.

10 червня Італія оголосила війну Великій Британії та Франції. Італійські війська вторглись у південні райони Франції, однак далеко просунутися не змогли. Того ж дня французький уряд евакуювався з Парижа. 11 червня Канада оголосила війну Італії. 11 червня німці переправились через Марну біля Шато-Тьєррі. 14 червня вони без бою зайшли до Парижа, а через два дні вийшли в долину Рони. 16 червня маршал Петен сформував новий уряд Франції, який вже в ніч на 17 червня звернувся до Німеччини з проханням про перемир’я.» http://uk.wikipedia.org/

Ви десь тут бачите героїчну оборону? Я так розумію всі тупо втекли. А потім ці герої повилазили на вулиці міст щоб «покарати» винних. Гидко! Це їхня вина що німецький чобіт топтав Францію.

На цих фото я більше звертав увагу на чоловіків, ніж на їх жертв. І знаєте що? Не побачив ні одного доброго та розумного обличчя. Дійсно, як казав Петро Яцик: «натовп не думає».

Невже не можна було обійтись якимсь менш принизливим покаранням? Місяця тюрми чи виправних робіт, думаю, би вистачило.

Ще одне. В ті часи (кінець Другої Світової) більшість населення Франції були християни, католики.

Але то вони так думають. Якби були християни, то читали б Біблію, і там їм обов’язково зустрілися б такі слова:

«Привели тоді книжники й фарисеї до нього жінку, пійману на чужоложстві, поставили її посередині  і кажуть до нього: Учителю, цю жінку піймано саме тепер на перелюбстві.  Мойсей у законі велів нам таких каменувати. А ти що кажеш?  Це вони так говорили, спокушаючи його, щоб мати в чому його оскаржити. Ісус же нахилився додолу й писав пальцем по землі.  А що вони наполягали та допитувалися в нього, він підвівсь і каже до них: Хто з вас без гріха, нехай перший кине на неї каменем!  І знову нахилившись, писав по землі.  Почувши те, вони стали виходити один по одному, почавши від найстарших, і ли­шилися тільки Ісус та жінка, що стояла посередині.  Підвівсь Ісус і, не побачивши нікого крім жінки, мовить до неї: Жінко, де ті, що тебе обвинувачували? Ніхто не осудив тебе?  Та відповіла: Ніхто, Господи. Тоді Ісус сказав: І я тебе не осуджую; іди та не гріши вже більше». (Ів. 8. 3 – 11)

А так, вони самі не знають хто вони. Скоріше всього просто безжальні боягузи.
Це все.

15 коментарів

 1. Після Французької революції там було знищене все святе. Нічого святого не залишилось

 2. А ось церква під час інквізиції не тільки б постригла а ще в спалила. чи ще щось в церковному стилі зробила.
  Риба гниє з голови 🙁

  • Ніхто не каже що там все було ідеально. Інакше Папа Римський не вибачався б.

   • Чувак інквізиція тривала майже тисячоліття. Знищувались крутих вчених, громадських діячів і зупиняли будь який розвиток науки, наскільки їм це вдавалось.
    І я маю повірити в вибачення якогось папи?
     
    Чувак прийшли бандюки в рясах вбили причому в мега збоченій формі твою родину, друзів знайомих, і потім пришов і скаже вибач.
    Знущаєшся чи що? де тут прояви християнства? як же не судіть і судимі не будеде? чи нехай кине той хто без гріха? чи підставле праву щоку?
     
    Мене  завжди дивувала і нервувала ось ця сліпа віра. Коли ти кажеш людині це трикутник, а вона ні – це квадрат тому що я в книжці прочитав.
     
    Тим більше ти ж сам казав що біблію писали вручну, догадайся скільки там неточностей. а можливо і взагалі що сучасна бібілія це суцільна маячня і нічого з оригіналом немає.

    • Про інквізицію є різні думки, і кожен оперує фактами.
     Через віки важко сказати що там правда а що брехня. Ясно, що популярна теорія із страшними історіями та малюнками.
     Та я б не був таким категоричним, в мережі багато матеріалів які розвінчують міф про жорстокість інквізиції.
     Але якщо ви думаєте інакше – ваше право.

     • Ну я ж написав факти. 
       
      Інквізиція тривала в різних регіонах починаючи з 8 століття до 1808 року.
      Знижувались науковці(Бруно, настрашили Галілея), державні діячі(Ян Гус, Жанна  дАрк). Про звичайних мовчу, так як в ті часи літописи вела лише церква яка аж ніяк не збираєтсья розсекречувати інформацію про те скільки і за що було знищено. Доречі якраз папа і його свита мають найбільший архів який тільки існує, доступ до якого мають одиниці. Навіть до передруків чи копій. Теж варто задуматись чому
       
      Просто ви кажете оперувати фактами а самі не навели їх. Можна лінки на розвінчення інквізиції. 

    • Ну Бруно знищили з інших мотивів, не наукових, до речі зовсім виправдано. “Настрашили Галілея” а ви кажете знищили. Ян Гус вів визвольну війну чехів проти німців, тому і знищили. Причому тут наука. 

 3. Ось тут почитайте:
  http://www.argutator.com/t1052-topic
  href=”http://ycnokoutellb.livejournal.com/58854.html

 4. Почитав. Гамбугрег, гамбургер, гамбургер(с)
  Окей, знищено  “Кількість жертв іспанської інквізиції точно не встановлено. За Льєренте, живцем було спалено 34 628 осіб, іn effigіе — 18 049, різним іншим покаранням було піддано ще 308 214 осіб”
  Но були і відомі діячі, як це пояснити? 
  І невже бібілія закликає вбивати невірних?
   

 5. Не ображайтесь, але я не маю особливого бажання вас переконувати, тим більше тема цієї статті зовсім інша.
  Моя думка про інквізицію приблизно збігається із наведеною у перших двох посиланнях які я дав вище
  http://banderivets.ho.ua/index.php?page=pages/zmistc/zmistc18

  http://banderivets.ho.ua/index.php?page=pages/zmistd0/Ivanchenko/article03
  І якщо чесно, то не можу зрозуміти чому вас так зачепила саме ця тема? Світ має набагааато більше викликів. Якщо ж вам хочеться, то можете вивчати діяльність інквізиції і надалі. Але тут дискусію щодо інквізиції я прикрию.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*