Дві поради сеошникам

сео, сеошникиСьогодні дві поради для не дуже досвідчених сеошників. Якщо ви тільки починаєте створювати сайти, то можливо цього не знали.

Як писати статті під пошукові запити

Я дуже довгий час робив помилку із написанням статей під пошукові запити. Якби знав це правило, то відвідуваність моїх сайтів була б значно вищою.

Зараз поясню.

Дивіться, щоб мати хорошу відвідуваність, потрібно писати статті під пошукові запити (для персональних блогів можна писати просто так).

Ключові слова шукаємо різними методами, але для прикладу покажу за допомогою Гугла.

Набираємо слово «ноутбуки». Тематика комерційна, і туди важко влізти. Але я для прикладу.

Якщо потрібно написати статтю про ноутбуки, то під ключову фразу «ноутбуки» писати не варто. Тому що це комерційна тематика, та й ключовик складається з одного слова. Відповідно там конкуренція шалена.

Тому я завжди брав менш конкурентні фрази. Наприклад ті, що складаються із 3-4 слів (наприклад: “ремонт ноутбуків самостійно недорого”). Звичайно, ще потрібно подивитись на видачу, чи багато сайтів чи сторінок оптимізовані під дану ключову фразу.

І якщо все нормально, то писав під середньочастотне слово статтю. В принципі, така стратегія себе оправдувала. Сайти потрохи набирали відвідуваність.

Але таких середньо і низькочастотних слів у популярних тематиках дуже багато. Їх може шукати в день всього кілька (чи з десяток) людей. Якщо писати під кожну таку фразу оптимізовану статтю – це затратно і важко. Замовляти – дорого і не оправдано.

Тому, потрібно групувати однотипні ключові слова, під найбільш популярне (із не дуже конкурентних) написати статтю. А менш конкурентні, які мало дадуть людей, просто включити у саму статтю.

Наприклад, є ряд ключових фраз, однакової тематики.стаття під пошукові запити

Тому, щоб не писати статті під 4 однакові пошукові фрази (пошукові системи можуть понизити сайт у видачі), пишете статтю під одну фразу, а інші декілька разів включаєте у тіло статті.

Наприклад, назва статті «ноутбуки ігрові». Цю фразу згадуєте у тексті, в назві статті, і тайтлі. Тільки тайтл і заголовок повинні відрізнятись, що пошуковики не сприйняли за спам.

А в тіло статті включаєте фрази: «ігрові ноутбуки», «ноутбук ігровий», «потужний ігровий ноутбук».

Таким чином, одна стаття фактично пишеться під декілька ключовиків, і приводить більше людей.

Знаю, багато хто скаже що про це знав. Але чому далеко не в кожному сео облозі про таке пишуть? Не знають, чи знають і мовчать?

Як купити якісне посилання?

Найголовніше, що донор, на якому купуємо посилання, подобався пошуковій системі. Як знати? Просто. По відвідуваності. Якщо із пошукових систем приходить на сайт багато людей, значить ресурс Гуглу подобається.

Крім того, потрібно дивитись на вік сайту, тематику, якість текстів.

І чи не продається у кожній статі посилання, і наскільки «продажний сайт».

Останнє радять перевіряти на цьому сервісі: https://checktrust.ru/

Вводите адресу сайту, і тиснете «поїхали».

Вам сервіс покаже рівень трасту сайту (кількість посилань на сайт) і рівень спаму (кількість вихідних посилань із сайту).траст донора і спам

Радять купувати посилання із сайту, якщо рівень трасту більший за 30, а рівень спаму менший 10.

Я перевіряв чотири свої сайти, і сервіс показав, що всі вони не спамні. І це дійсно так, бо посилань я не продаю.

Але рівень трасту показує малий. Це не правда. Наприклад, показує що траст сайт із папугами – 28. Це дуже мало. Але я ж знаю, що там тільки в ГоГетЛінкс тільки куплено 70-80 непоганих посилань. Крім того, школярі постійно розтягують тексти по інтернеті. Відповідно внутрішні посилання вони не забирають. Так що за 4-5 років природніх посилань трохи назбиралось. А тут показує, що траст низький. Неправда.

Але повторюю ще раз, із рівнем спамом показало по моїх сайтах добре.

Так що рівень менше 10 для покупки посилання вважаю нормальним.

І ще одне, в день можна зробити тільки 5 безкоштовних перевірок. Але якщо ви вибрали декілька потенційних донорів для купівлі посилань, то цього вистачить.

P.S. До речі, тут можна завантажити неякісні сайти у кожні із популярних бірж https://checktrust.ru/pulse-meter.html. І додати їх у чорний список, щоб не мати з ними справу.

9 comments

  1. Я теж провірила твій сайт і нормально. Можна в тебе купляти посилання))) А от http://webdigest.com.ua чомусь не пройшов, дивно?

    • Якось воно траст трошки дивно показує, але буду перевіряти на інших сайтах.

    • Нічого дивного 🙂 Я не слідкую за тим, хороший мій сайт донор чи ні. Без проблем ставлю відкриті лінки на ресурси, які реально можуть бути цікаві + партнерські лінки. Так лінки не продаю, десь було 5 чи 6 штук всього, але вищесказане видно не сподобалось “аналізатору” 🙂 Та й чхати я хтів на ті дані, якщо відверто 🙂

  2. Бачиш, як вони пишуть, що рівень трасту – це кількість переходів по тих посиланнях на твій сайт. Тобто посилань може бути багато але якщо по них мало переходять – то і траст буде малий.

  3. Сайт Української правди має траст 100 / спам 5,3. Кажуть що отличный донор! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*