Нова порція інформації для тих, хто створює сайти

saitНазбиралось в закладках декілька цікавих матеріалів, крім того є декілька своїх спостережень – треба поділитись із читачами.

1.Знав що Гугл – швидкий пошуковик, але щоб настільки! Тільки додав сторінку в аддурілку – через 1-2 секунди (в прямому розумінні) вже в пошуку. Наступного дня повторив експеримент з іншим своїм сайтом – те саме. Прикольно!

Яндекс не перевіряв, але сьогодні додав сторінку в його Аддурілку – навіть через пару годин ще не в індексі. Я так зрозумів, що на це треба пару днів чекати.

2.А ви знаєте, що тепер в Гугл можна шукати ще й голосом? Соромно признатись, та я цей інструмент вперше спробував десь тиждень тому.
Ось тут можна скористатись http://www.google.com.ua/intl/uk/insidesearch/features/voicesearch/index-chrome.html Шукає не так вже й зле.

3.Отут можна подивитись популярність пошукової системи Гугл у світі (краще дивитись в браузері Хром) http://data-arts.appspot.com/globe-search/ .Так, нічого особливого, але для загального розвитку підійде.

4. http://seokos.ru/nastrojka-sajta/kak-sdelat-effekt-zagnutogo-ugla.html – як зробити загнутий куток для сайту. Під таким куточком можна сховати посилання на партнерську програму, якийсь відео курс чи книгу. Багатьом може згодитись такий матеріал.

5. http://crime.in.ua/news/20130903/presledovanie-za-kritiku – як публікуючи на сайтах чи соцмережах інформацію не мати проблем із судами.

6. http://seopult.ru/subscribe.html?id=161 – як скласти хороше оголошення для контекстної реклами.

7. http://i-rabota.net/# – тут може знайти роботу той, хто непогано розбирається в інтернеті, створенні сайтів, нових технологіях. Портал з пошуку роботи саме для них.

8. http://simpoll.ru/ – конструктор форм зворотнього зв’язку та опитувань. Згодиться багатьом власникам сайтів. Правда є рішення у формі плагінів. Але можливо комусь підійде даний сервіс.

9. http://www.searchengines.ru/articles/marketing_dlya_.html – інфа може бути корисною для тих, хто збирається робити інтернет-магазин. Тут ви побачите як вибрати товарну групу, визначити попит, оцінити конкуренцію, створити УТП (унікальну торгову пропозицію), визначите цільову аудиторію.

10. http://seopult.ru/subscribe.html?id=164 – дуже корисний варіант для тих, хто має власний блог. Я сам регулярно веду блог більше року, але багато інформації зі статті мені згодилось.

11. http://seoprofy.ua/blog/intervyu/vladimir-ofitserov – інженер компанії Гугл розповідає про два страшні для оптимізаторів слова «Панда» і «Пінгвін». Там дуже багато відповідей на часті запитання сошників. Для чого здогадуватись самому, шукати інфу в чужих блогах, якщо можна прочитати відповіді дані самим інженером Гугл?

12. http://focus.ua/society/284761/ – погана (добра) новина: сайти із піратським контентом потрошки будуть «прикривати». Багато, із тих кому я розказував про цю новину не дуже вірять що таке станеться, але моя думка, що рано чи пізно прижмуть.

Як приклад, розкажу, як до знайомого мого знайомого приїхав друг із Англії. Заглянув в його копм і каже: «ого, чувак, та ти багата людина!». Той питає чого. Англічанин каже що: «в тебе і Photoshop стоїть, і CorelDraw, і Dreamweaver, і ще купа програм, а в нас за все треба платити». Як то кажуть «без коментарів».

13. http://www.cossa.ru/articles/149/6404/ – ще інфа для тих, хто має або збирається створити інтернет-магазин. На прикладах добре показано «што такоє хорошо, і што такоє плохо».

14. http://zib.com.ua/ru/42678-otnine.html – неприємна новина для власників сайтів. Виходить так, що з часом ми будемо відповідальні за коментарі поставлені відвідувачами на наших ресурсах. Брєд, але нічого не зробиш – демоНкратія.

4 коментарі

 1. Ще добавлю конструктор тексту різноманітними буковками
  http://www.libo.ru/bukofki.html

 2. Що таке адурілка?
  В мене без різних додавань гугл їсть нові теми – писав про це.
  “як зробити сагнутий куток для сайту” – одруківка.

  • Гугл Аналітікс в мене не стоїть, так що це не через неї.
   Може дійсно оця штука із підтвердженням авторства. Може дійсно, Гугл індексує сторінки ще до того як додам їх в аддурілку. Треба буде перевірити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*