Мої закладки (8)

цікава інформація1. http://dphotoworld.net/index/ – тренажер для починаючого фотографа. Тут можна трошки освоїти основні режими фотографування дзеркальним фотоапаратом.

2. http://my-it-notes.com/2012/ – цікава стаття про те, як вивчити англійську мову. Дещо для себе занотував.

3.http://texty.org.ua/ – як захистити себе в інтернеті.

4. http://prosport.tsn.ua/sport/ – рейтинг найбагатших спортсменів України.

5. http://lifehacker.ru/2013/12/28/top-10-chrome-2013-2/ – підбірка найкращих додатків для браузера Хром від популярного сайту.

6. http://pgbooks.ru/want_to_know/ цікавий матеріал про острів Науру. Побачите, що потрібно берегти національні багатства своєї країни, і не продавати нізаякі гроші.

7. http://extrastrong.ru/ – хочете подивитись як виглядають бодибілдери в старості? Тоді переходьте за посиланням. Правда, я так розумію, вони на фармацевтичній підтримці.

8. http://bestpozitiv.ru/ – батьки та діти. Але це фото тварин! Дуже прикольно виглядає.

9. http://telegraf.com.ua/ – місця на нашій планеті, від яких «біжать мурашки» по шкірі. На ніч не дивитись 🙂

10. http://4.bp.blogspot.com/ – а це могила легендарного вченого Макса Планка. Здається він заслуговує на краще відношення.

11. http://www.psylive.ru/main/gl7.aspx – сайт про досягнення успіху. Якщо чесно, сам ще не читав, тільки додав у закладки.

12. http://bigpicture.ru/?p=465899 – «експерти» в області техніки безпеки. Дійсно, їм нічого вже не страшно.

13. http://www.vospitaj.com/ – 75 яскравих споминів які обов’язково слід подарувати дитині.

14. http://maxpark.com/ – висловлювання маленького хлопчика постраждалого у війні із Сирією. Якщо це правда, звичайно. Бо ось тут можна побачити як багато неправди http://drugoi.livejournal.com/

15. http://www.cluber.com.ua/ – 50 запитань які визволять ваш мозок. Хоча, якщо чесно, деякі запитання навпаки заплутують 🙂

16. http://www.furfur.me/furfur/all/ – виявляється гопники є в багатьох країнах. І не завжди вони носять «Абібас» та їдять «сємкі».

17. http://optimakomp.ru/tochka-vosstanovleniya-sistemy-odnim-klikom/#more-13390 – як зробити точку відновлення системи. Згодиться особливо тим, хто любить часто встановлювати нові програми та експериментувати.

18. http://m.fishki.net/31097-ruka-nadezhdy—7let-spustja-2-foto–tekst.html – цей матеріал явно не сподобається прихильникам абортів. Але він зібрав більше 8500 лайків тільки у Фейсбук. Це багато.

19. http://bigpicture.ru/?p=423021 – казкове графство Девоншир. Хотів би я там мати будиночок!

20. http://zuhel.livejournal.com/465630.html – дуже і дуже хороша стаття, як «сильні світу цього» можуть маніпулювати людьми.

21. http://pollotenchegg.livejournal.com/61750.html – про «хороше» життя в СССР. Часто можна почути як комуністи та «співчуваючі» згадують наскільки було добре жити в Союзі. Почитайте, будете знати.

22. http://optimakomp.ru/kak-uskorit-internet-na-450/#more-13336 – простий спосіб пришвидшити ваш інтернет, без переходу на дорожчий тариф.

P.S.Так що читайте, пробуйте, експериментуйте. Але акуратно 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*