Мої закладки (3)

цікава інформаціяХочеш-не хочеш, а бродячи різноманітними сайтами додаєш найцікавіші статті у закладки. Коли їх назбирується достатньо для публікації, то оформляю в окрему статтю.

Так що приготуйтесь читати.

1. http://tsn.ua/foto/pasporti-vidatnih-osobistostey тут ви можете подивитись як виглядали паспорти відомих особистостей: Альберта Ейнштейна, Кетрін Хепберн чи Мохаммеда Алі.

2. http://www.newspax.ru/ рейтинг 25 найбагатших людей в історії людства. Дослідники перерахували їхнє майно на теперішні гроші.

3. http://fishki.net/comment.php?id=134365 дуже цікавий матеріал про Швейцарську армію. Будете знати чому навіть Гітлер не наважився на них напасти.

4. http://bigpicture.ru/?p=355882 подивіться як живуть японські менеджери середньої ланки. В мене загальне враження: чисто, охайно і … тісно.

5. http://bigpicture.ru/ найжорстокіші банди злочинного світу. Класно якби вони між собою перебились!

6. http://bptrip.ru/ дівчина за невеликі кошти подорожує багатьма країнами і викладає свій досвід у блог.

7. http://voindao.ru/story/sto1.html матеріал буде цікавий любителям бойових мистецтв. Це яскравий приклад як віра може творити чуда.

8. http://comments.ua/video/3561-Progulka-nochnoy-Evrope.html прогулянка нічною Європою. Вам має бути цікаво.

9. http://tumbalele.livejournal.com/ цікавий матеріал як із особистості зробити біомасу. Прочитайте, щоб не повторилося.

10. http://fun.tochka.net/pictures/60057-estestvennost-boevoy-raskras-chto-luchshe/?utm_source=fb&utm_medium=post&utm_campaign=fun жінки без та з макіяжем. В деяких випадках зміни разючі.

11. http://pryf.livejournal.com/3334246.html армія із не тільки із юнаків робить воїнів. Подивіться як тренують щенят.

12. http://journal.foto.ua/gallery/portrety-soldat-do-vo-vremya-i-posle-vojny.html фото американських солдатів з Афганістану. До, під час та після війни.

13. http://www.sport-express.ru/newspaper/2002-06-24/16_1/ експерти припускають що могло б статися якби Леннокс Льюіс бився із легендарними боксерами всіх часів.

14. http://bigpicture.ru/?p=423886 зібрані класні фотографії спортсменів. Мотивує займатися спортом!

15. Прикольні фотоки та гіфки. Вам повинно сподобатися http://fishki.net/comment.php?id=142103#/

16. Хлопака обійшов Землю за 11 років http://inspired.com.ua/travel/around-the-world/

17. Думки Арнольда Шварценеггера http://esquire.ru/wil/arnold-schwarzenegger Ця людина багато чого бачила та досягла. Варто почитати.

18. 12 місць які варто відвідати http://bigpicture.ru/?p=424989

19. Старі чорно-білі фото в кольорі http://bigpicture.ru/?p=428668

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*