Потрібна порада

сайт про папугМоїм першим, та найкращим за популярністю та якістю є сайт про хвилястих папуг http://www.papuga.in.ua/ .

Сайт хороший:

 • пузомірки: ТІЦ – 30 (був 60) PR – 3.
 • відвідуваність – 1500-2900 (залежно від сезону)
 • статті написані на основі власного досвіду (не рерайт)
 • середній читач переглядає 2.3 сторінки та затримується на сайті 2.1 хвилину (це хороший показник)
 • вік ресурсу 4.5 роки. Тобто досить авторитетний.

За багатьма запитами ресурс займає хороші місця в ТОПі пошукових систем. В укрнеті взагалі нема серйозних конкурентів. В рунеті, наприклад, по запиту «волнистые попугаи» в першій п’ятірці Яндекса та друге місце Гугла (по нашому регіону).

Чому це все пишу? Пару днів тому, на сайт зайшло 2937 читачів. Зверніть увагу: людей, яким цікава тематика хвилястих папуг. Тобто не як на цей блог (спорт, політика, сео, духовність чи інтернет), а люди які шукають конкретну інформацію. Це ж казка!

Уявіть, в день зайшло майже 3000 людей. Багато магазинів (онлайн чи в офлайні) позаздрили б такому.

Але. За цей день сайт заробив мені 1.9 американські долари. Я розумію, що курс до гривні виріс 🙂 , але це не смішно. Із 3000 цільових відвідувачів – менше 2 долари.

І от думаю: що робити? Впевнений, що цим 2000 – 3000 людям, які приходять щодня можна щось запропонувати. Але не можу придумати.

Треба сказати, що половина людей приходить з України, половина – з Росії.

Що пробував:

1.Пробував продавати клітки для папуг. Зробив односторінковий сайт та банер, але ніхто нічого не купував.

2.Є хороша безкоштовна книга про хвилястих папуг. Також зробив односторінковий сайт, під заголовком зробив посилання типу «купити книгу про папуг». Десь 10-20 людей заходило на сторінку, але не купували. Ціну ставив в районі 80 гривень. Ніхто не купив.

3.Корм для папуг не купував. Бо географія відвідувачів велика, і доставка більше коштуватиме, ніж сама суміш.

4.Теоретично можна продавати хвилястих папуг, є люди в Україні які продають гуртом. Але це морока. Папужок треба мати де тримати. А ще проблеми з харчуванням, хворобами, транспортуванням.

От я подумав, що одна голова добра, а дві краще. Цю статтю прочитає не один десяток чи сотня людей. Може хтось придумає, як монетизувати такий ресурс, і напише в коментарях чи на пошту.

Як правило, ми на своє життя та проблеми дивимось «зашорено». У людей «із сторони» свіжий погляд. І не обов’язково вміти робити сайти.

Не полінуйтесь, черканіть в коментарях хто що думає. Буду вдячний.

11 comments

 1. Крім гуглівської і яндекс контекстної реклами є ще якісь стоящі?
  Може просто пробувати накручувати кліки, через проксі, чи анонімайзери?

 2. Перше що приходить в голову – прямі продажі з сайту. Але не свого товару – а чужого, тобто фактично це робота посередником. Введи в пошук “Работа с прямыми рекламодателями”, знайдеш мануал по темі, він в пабліку.
  Ще один шлях – продавати товари не тільки для хвилястих папуг, а й для інших домашніх тварин, бо любитель папух скоріше за все тримає й інших дом. тварин

 3. З такою кількістю відвідувачів вже можна подумати і про платну зону (куди можеш закинути найцікавіші матеріали і пообіцяти, наприклад, безкоштовно свою книжку). Якщо поставиш навіть мінімальну ціну (1 грн за місяць чи 10 гривень на рік) – можна отримати непоганий прибуток. А взагалі-то, Павле, ти ж перечитав гору літератури з інтернет-бізнесу. Невже ж не знаєш, як назбирати багато цікавих порад? Треба організувати конкурс! Якби ти замість “Потрібна порада” написав “Увага, конкурс з призами”, та ще й пообіцяв переможцям кілька наявних у тебе безкоштовних книжок чи курсів з веб-бізнесу (навіть інших авторів) – ідей було б значно більше.

 4. А з Китаю наприклад клітки і інші речі для папуг не пробував перепродувати? В мене на сайті про ведмедів вже був один заказ при тому що я його зовсім не розкручував і не оптимізовував.)
  Але що правда система оплати добре не настроєна, профукав 3 долари заробітку.)

  • Пробував клітки. Зробив односторінковий сайт, банер. Але чомусь не було замовлень.
   Але з Китаю не вигідно клітки везти, в нас гуртом можна брати не дуже дорожче. І нема проблем із митницею, доставкою, невчасним довезенням.

 5. Може пробуйте щось робити з блоками реклами адсенсу. В мене був сайт на андроїд і там при 56 тисяч переглядів сторінок було 142 долари прибутку при ctr 3%

  • Блоки Едсенсу непогано стоять. Просто Гугл не зараховує велику частину кліків. Я зв’язувався з підтримкою – кажуть що це “недійсні кліки”. Типу людина клацнула, але одразу повернулась назад.

 6. Запитав пораду в Антона Краморова, він підказав пару фішок: http://youtu.be/A8-4RZ5rpw0?t=2m39s
  Буду тестувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*