Пояс для підтягування

пояс для вантажівПісля того, як зможете підтягнутись більше 12 разів, можна тренуватись із додатковим вантажем. Спочатку чіпляєте 5, потім 10, і більше кілограм.

До речі, можна не тільки чіпляти вантаж для підтягування, але й віджимання на брусах з додатковою вагою.

Способів почепити вантаж є декілька. Ми колись на селі через вантаж протягували кусок палки, і клали цю палку на зігнуті ноги.

Ще дехто купує спеціально жилети для StreetWorkout. Вони хороші, але недешеві.

Найоптимальнішим варіантом є купити спеціальний пояс для вантажів. На крайняк можна скористатись монтажним поясом.

Я замість нього використовував грубий шнурок. Але на вазі більше 20 кг він тисне в тіло, і стає незручно.

Тому вирішив придбати саме пояс. Подивився що в Китаї вони коштують немало, тому пошукав на Сландо. Побачив, що хлопці з Харкова продають за 70 грн http://kharkov.kha.olx.ua. Ціна невисока, і здалось мені це підозрілим.

Я спитався їх який спосіб оплати приймають – сказали що можна і передоплатою, і після оплатою. Коли почув про післяоплату – заспокоївся. Значить не шахраї.

В результаті замовив передоплатою, перекинув кошти їм на картку. Дали мені номер накладної, товар прийшов за 2-3 дні Новою Поштою.пояс для вантажів підтягування

Пояс виявився таким, як я його уявляв. Середньої ширини, але на вигляд надійним. Шви та матеріал поясу міцний, ланцюг також хороший.спорт пояс

На відміну від більш дорожчих поясів, цей не займає багато місця в сумці.
Продавці обіцяли, що витримує 100 кг на розрив. Я перевіряв власною вагою (79 кг) – все нормально. Не рветься.

На практиці показав себе добре, я задоволений. 30 кілограм майже не відчуваються на тілі. Думаю, до 50 кг з ним комфортно працювати.

Ось так пояс виглядає в ділі. Трошки смішно для тих, хто не займається спортом. Ну а я що зроблю? 🙂ремінь для вантажів

В результаті підтягнувся 4 рази із 30 кілограм. Трошки коряво (ногами дригав як жаба) 🙂  Але наступного разу звертатиму увагу, і буду працювати чистіше. Та й 30 кг – не така вже й дитяча вага!
А потім у верхній позиції повисів 30 секунд із 30 кг. Якщо цікаво, то минулого тижня із 20 кг провисів 40 секунд, а без ваги два тижні тому – 60 секунд.

Це дуже хороша вправа, яка укріплює практично всі м’язи та сухожилля верху тіла. Перші секунди висиш ніби нормально, а потім починає тебе трясти, руки та спина відказують. Хороша вправа, спробуйте!

Ось тут відео з підтягуванням та статикою. Коли вже дивився його вдома, здається ніби не підтягувався за перекладину. Але це не так, просто знімали відео знизу.

4 коментарі

  1. А на фото – це його максимальна довжина, чи можна й нижче вантаж підвісити?

    • Це максимальна довжина у цього. Мене продавець запитався, яка талія. Я сказав що 90 см, але ми будемо вішати бліни, а не гирі. Тоді він сказав що дасть на 95 см.
      В принципі вистачає, більше й не треба. На фото два бліни почеплені: 20+10 кг. Нормально. Коли дуже довгий пояс, також не зручно.

  2. Так, хороша штука! Такий можна зробити з буксирувального троса, куска цепу і 2х карабінів. Хоча краще звичайно купити, 70 грн – нормальна ціна. В мене по собівартості вийшло 100 грн+спартачений трос який довелось порізати

    • В продажі є і крутіші, широкі. Але вони дорожчі, і більші місця займають. А це оптимальний варіант.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*