Правда про інтернет-магазини

1279664_10824501Так сталося,  що за останній місяць мені прийшлось зробити напевне з десяток замовлень в інтернет-магазинах. Не тому що я так вже багато купував, але про це згодом.

Отже, як виявилося, у наших інтернет-магазинах є купа проблем. Назви магазинів не буду давати, може виправляться.

Так, у величезній частині магазинів біля товару показано що він є в наявності, я коли замовляєш, то виходить що товару немає. Може мені просто не повезло, але таких випадків у мене було більшість. Тобто, замовив товар, а потім менеджер передзвонює що «ізвінітє». До речі, на українську мову зі мною перейшли розмовляти тільки в одному випадку! Таке враження що я десь в Сибірі живу.

Те, що товару немає на складі я розумію, бо трошки ця ситуація знайома. Маленькі магазини не можуть тримати багато продукції на складі, бо немає стільки фінансових можливостей, та й не знають чи розпродадуть весь товар. Тому запаси продукції в них швидко закінчуються.

Ще одною проблемою, з якою я зі стикнувся були терміни доставки. В одному випадку мені товар більше тижня везли. Тут, так само. Скоріше всього товару немає на складі, клієнту не довозять, і везуть від постачальника.

Та це все «квіточки». Найбільше мене здивував дуже популярний в Україні інтернет-магазин.

Мені потрібно було вибрати електронну читалку для книг. Для цього прийшлось продивитися безліч моделей, та прочитати не один десяток (а може сотень) коментарів. Але який прикол: читаю, і ніби вже це десь бачив. Повернувся назад: оце да!

Виявляється, що майже повністю однакові коментарі дають користувачі зареєстровані під різними ніками. Я зробив скріншоти, подивіться на фото.

натисніть для збільшення

tytu

Для себе я зробив висновок: коментарі залишають не звичайні користувачі, а їх просто штампують! Тільки питання хто? Чи сам магазин, чи виробник товару. Та я більше думаю що перше.

Крім того, на цьому сайті від користувача зареєстрованого жіночим іменем, написаний коментар як чоловіком (купив, користувався).

От такі бувають приколи.

А для чого я це написав? По-перше, щоб ви були обережними, бо «предупрежден, значить вооружен». Крім того, дивлячись на таку організацію і відношення до роботи, хочеться самому якийсь магазинчик заснувати. А чому б і ні?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*