Правда від лікаря

сповідь лікаряСьогодні буде дуже невелика стаття. Замітка.

Хочу поділитись декількома записками московського лікаря. Думаю, що в нас ситуація не дуже краща.

Та й в принципі, сам знаю не одну (і не дві) історії де проявилась некомпетентність чи нечесність лікарів.

І після прочитаних записок лікаря, чомусь стало страшнувато. Адже ніхто не може на 100% бути впевненим щодо свого здоров’я. І якщо «на допомогу» прийдуть такі лікарі, то стає не смішно.

Ось ці статті:

http://realmedic.livejournal.com/1930.html http://realmedic.livejournal.com/2090.html http://realmedic.livejournal.com/2733.html http://realmedic.livejournal.com/3368.html http://realmedic.livejournal.com/3626.html .

До речі, ще й прочитайте собі коментарі під цими статтями.
От такі справи…

4 comments

  1. І чому я нічому з цього не дивуюся… Наша система «поламана» у всіх сферах і єдине, що може змінити все на краще – це інша система.

    • …або ми повинні змінюватись. Бо якщо згадати всіх лікарів (міліціонерів, гаїшників, викладачів, чиновників) і всіх хто дає їм хабарі, то вийде не одна сотня тисяч людей.
      Те саме із обісцяними під’їздами, розписаними стінами магазинів, поламаними дитячими майданчиками, хамовитими водіями, сміттям на зупинках, крадіжками на підприємствах, порізаними кріслами в громадському транспорті…
      Ми і є система. Ми повинні змінюватись.

  2. Товариш розказував, що його болів живіт, так лікар однієї з Львівських лікарень вже хотів його оперувати на апендицит. Потім хтось йому порадив звернутись до іншого лікаря – так він йому сказав що проблеми з кишечником і виписав таблетки. Через 2 дні прийому таблеток біль пройшла…. а так міг вже бути порізаний 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*